Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanacsokat szeretnek kerni.4,5...

Adel26 kérdése:

Tanacsokat szeretnek kerni.4,5 honapos anyatejes a fiam 3 honapig ataludta az ejszakat, utanna ejjel felkelt 2szer szopizni, de most 2 hete 1-2 orankent kel ejjel. mitol lehet?

Figyelt kérdés
nappal nincs semmi gond, jol el van jatszik,3-4 orankent szpopizik. Nem lenne eleg a tejem? Vagy nem eleg taplalo? Mar nem tudom mit gondoljak!
2013. júl. 15. 10:22
 1/10 A kérdező kommentje:
nappal egy mellbol szopik,este es ejjel mindekettobol szopik...meg se lenne eleg??
2013. júl. 15. 10:24
 2/10 Kiki01 ***** válasza:
Lehet hogy épp növekedési ugrása van. Lehet hogy nappal a játék jobban érdekli mint a szopi, ezért éjjel pótolja a táplálkozást.
2013. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt. A kislányom nappal viszonylag keveset szopizott, mert minden más jobban érdekelte, akár még a szék karfája is, aztán este, nyugalomban pótolta. Ezen kívül a fogcsírák, fogacskák is mozgolódhatnak, és a mozgásfejlődés is bezavarhat az esti alvásba.

Ha jókdvű és még. Súlya is nő, akkor ne aggódj!

Hát az éjszakákat meg sajna tül kell élni:(

2013. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sztem fogacska lehet a dologban.

Legalábbis velünk is előfordult ugyanez. A baba jó ideje már nem riaszt éjjel, de akkor óránként, kétóránként kelt, sirdogált. Még a szemét sem nyitotta ki, szóval annyira azért nem ébredt fel.. Aztán pár nap múlva észrevettem, hogy elkezdett fehéredni az ínye..

Ez is lehetett az oka, bár mivel ez az egy éjszakánk volt szerencsére csak ilyen, más is lehetett a dologban.


Én is kiírtam akkor egy kérdést erről, ahol azt a tanácsot kaptam, hogy próbáljam kevesebb ruhába öltöztetni. Nem lehet, hogy melege van éjszaka? Csak egy tipp..


Próbálj a babádnak Viburcol kúpot adni lefekvés előtt, hátha.. Homeopátiás szer.

2013. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nàlunk is ugyanez van csak nekem lànyom van. Nem tudom mi lehet, èn adtam neki tàpot este ès ìgy megint csak egyszer kelt.Lehet màr nem elèg a tejem neki, mennyisègre tuti elèg.De ezek szerint nem elèg tàplàlo....
2013. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos h nincs elég tejed, az ény lányom napra pontosan 3 hósan is ezt csinálta, addig átaludta az éjszakákat. Innentől kezdve 2szer ébredt, szopizott és aludt. Növekedési ugrása volt. 16 hónapos koráig szoptattam, szóval nem a tej menyiségével volt a gond.
2013. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az anyatejet gyorsabban emészti meg a baba, mint a tpszert, de ez nem jelenti azt, hogy nem tápláló a tejed. Én nem adnék neki tápszert, ha van anyatejed. Nekm is megfordult. Fejemben, hogy egy kis tejpppel,eltolom az esti felkeléseket, de aztán rájöttem, hogy inkább kihasználom azt az időt, amíg szoptathatok.
2013. júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem all szandekomban tapszert adni..mert szeretnem tovabbra is szoptatni...csak mar nem tudom mitol lehet.mar 2 hete hogy ezt csinalja.

nem leht melege,legtobbszor egy badyba szokott aludni.

nem tudom itt Erdelybe lehet-e Viburcol kupot kapni,de utanajarok.es az mire jo??\

kosz a valaszokat.

2013. júl. 15. 15:52
 9/10 A kérdező kommentje:
jo lenne ha aludna szopi utan aludna vissza..de nem igy van..szopizik egyik mellbol kikopi,nyavajog,dobja magat akkor szopizik a masikbol is ugyanugy csinalja es nagy nehezen visszaalszik.
2013. júl. 15. 15:56
 10/10 anonim ***** válasza:

A Viburcol kùp homeopátiás szer, a leírása szerint a fogzáskor fellépő nyugtalanságra jó.

Sztem olyan gyógyszertárban biztos kapható nálatok is, ahol árulnak homeopátiás szereket. Nekünk bevált.

2013. júl. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!