Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mennyire tartja be a "baba...

Ki mennyire tartja be a "baba súlya*150=napi mennyiség" etetési szabályt kisbabájánál?

Figyelt kérdés
Az én babám nem mindig eszik annyit, amennyit a fenti számítás szerint kellene. Kinél hogy van ez?
2013. júl. 15. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Enyém sem, illetve sokkal kevesebbet eszik, egyszerűen nem tudok többet beleerőltetni. De gyarapszik, így már nem aggódom annyira, mint az elején. (4200 gr és kb 450 milit eszik naponta, néha picit többet).
2013. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni, ha egészséges és mosolygós a pici. Nálam üvöltött, ha csak annyit adtam, neki a világ kajája nem elég. :) A nagynál meg pont fordítva volt, piszkosul keveset evett, most is csak 13,5 kiló majdnem 4 évesen.
2013. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gabszem ***** válasza:
sose szamolgatta. tudjak a babak hogy mwnnyire van szukseguk.
2013. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tartottam be.Annyit adtam,amennyit igényelt.Legelején kevesebbet evett a számításhoz képest,mivel elég jól hizott.De rövid időn belül rengeteget evett,sokkal többet,mint a számítás.Ahogy nagyobb lett,megint nem evett annyit.Nem tudom hozzátáplálásnáál is él-e ez még,de ha igen ,akkor nem eszik meg 237-285-grammot mindig.
2013. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 éves a lányom és soha nem foglalkoztam ilyennel! Evett amennyi jól esett neki! :D
2013. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!