Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor eszik egy 3 hónapos...

Hányszor eszik egy 3 hónapos baba?

Figyelt kérdés

eddig 3 óránként evett,most 6 kg-os.Tehát,ahogy néztem 720-900 között kellene ennie.ez a napi nyolc etetéssel ki is jött,de most már 4-5 óra után is én etetem meg,ő nem sír,és akkor is csak 100-130 között eszik,tehát,épp,hogy kijön a 720.Eleinte hasfájós volt,de az kb 1 hónapja elmúlt,és azóta kb 4 órákat van fent,a többit alszik,most keltsem fel,hogy egyen? A pelus arány jó,általában 7 pisis és 3 kakis van,de tegnap pl 11 pisis volt és 7kakis,tehát ebből meg azt látom,hogy elégnek kell lennie, heti gyarapodása is megfelel,ezen a héten megvolt a 150,előtte a 8.héten volt csak 100 gr-os gyarapodás,egyébként minden héten 200 és 450 között hízott,de mégis aggódom.Lehet neki a kevesebb is elég?vagy ez csak egy statisztikai szám a súly/100*120/150?

olvastam fórumokat ott azt írták,hogy a babák 150-200akat ettek alkalmanként,hát már nem tudom az egészet

ja,és még vmi, evés után sírdogál,de vagy a böfi miatt,vagy úgy érzem,hogy már mást akar csinálni,mert ha megpróbálom mellre tenni,hogy egyen még,akkor sír,és ha felültetem,akkor örül



2013. febr. 2. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 100ml et eszik max 130.neki elég.hiába adom neki a cicit nem kell.sirna ha éges lenne
2013. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3hónapos ő is
2013. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3 hónaposan 5560 grammos volt a lányom.

6x evett egy nap, kb. 120-140 millit egy evésre.


Amúgy nem szabad ennyire ráparázni, meg számolgatni.

Ha fejlődik, jó kedélyű, és van elég kakis-pisis pelus, akkor felesleges aggódni.

2013. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem nem gáz h ennyit eszik ha neki elég :)..na meg jól fejlődik! Most ennyire van igénye. Nekem 7 hetes a babám most 120 at eszik..de a héten voltak neki is napjai h 1-2 etetésnél egyszerűen csak 70 vagy 90 et evett.De mégis 4 óra múlva evett újra ahogy szokott!Ő alapból 4 óránként eszik kb.És éjjel csak 1szer az is inkább hajnalban 5-fél 6 körül :)! Az én babám egy ideje 5ször eszik csak..de nagyon szépen hízik :)!
2013. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A babád szépen fejlődik! Ne maceráld, ne méricskélj :) Igény szerint egyen, akár szopik akár tápit kap. Nincs két egyformán evő gyermek, szóval ezek a számok igazából nem jelentenek semmit. Sőt, ugyanazon gyermek étvágya sem állandó, ahogyan egy felnőtté sem. Nyugi :)
2013. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlzás ennyire azzal foglalkozni, hogy mikor mennyit eszik. Ne olvasgass fórumokat, ne hallgass hülyeségekre. Ha megvan a megfelelő számú pisis, kakis pelus, és havi szinten 400-500 gramm gyarapodás, akkor ne foglalkozz semmi mással.Hidd el könnyebb lesz az életed és a babádé is!
2013. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányom akkoriban hagyta el a rengeteg evést,mert megfázott.Hetekig alig evett.Most lesz 4 hónapos,1hete eszik napi 4x-5x 200t.
2013. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!