Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túrónál és joghurtnál van...

Túrónál és joghurtnál van max. Mennyiség, amit ehet 1 nap a baba? (10 hónapos)

Figyelt kérdés
ehet, amennyit szeretne?
2012. szept. 14. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát azért ne sokat még ilyen korban, mert meghajtja de rendesen. (egy fél pohár joghurt, 2-3 evőkanál túró max.)
2012. szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 10hónapos. Imádja a joghurtot, krémtúrót. :) Naponta 1x kap valamelyiket, de simán bevágja az egy pohárral. Sosem jutott eszembe, hogy ebben lehet maximum amit ehet?! Őszintén: én örülök ha eszik, mert egyébként borzasztó rossz evő. Ha még azt is elvenném Tőle amit szeret, nem tudom mi lenne...
2012. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

mi az elején küzködtünk mindkettővel, mert a joghurt savanyú volt a túró meg darabos, de elegendő gyümivel és néha babakekszel nem tudom már elég gyorsan lapátolni neki:)

megnézem, hogy mennyire hajtja meg és azért nem adok neki még olyan sokat. úgyis csak tízórai.

2012. szept. 14. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, én sem gondolnám, hogy maximálni kellene. Naponta reggel-este gondolom kap még anyatejet vagy tápszert, és egy étkezésre délelőtt vagy délután tökéletes a joghurt, túró. Én adnék, amennyit elfogad. Az én kislányomat még sosem hajtotta meg.
2012. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont a napokban mondta a doktornő, hogy 1,5 évesemnek ne adjak napi 6 dl-nél több tejalapút. (anyatej, tápszer, túró, joghurt, sajt...stb)
2012. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!