Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen 'tünetei' lehetnek?

Milyen 'tünetei' lehetnek?

Figyelt kérdés
1 éves státusz felmérésen voltunk a védőnőnél és az orvosnál.A háziorvos tovább szeretne küldeni szakorvoshoz,mert véleménye szerint a fiam hiperaktivitás jeleit produkálja.Ezt azokból mérte fel,hogy a kisfiam miket csinált a rendelőben és miket 'tud' már.A 'tudására' is azt nyilatkozta,hogy neki ezeket még nem kellene tudnia.Szerintem semmi extrát nem tud,bár első gyerek és nem is szoktam és nincs is lehetőségem hasonlitgatni senkihez.Eléggé meglepődtem,mert oké,hogy örökmozgó,de én úgy hiszem,ő még kicsi ahhoz,hogy hiperaktivitásról beszéljen.Vagy én tudom rosszul?
2013. júl. 15. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, de ha bízol a gyerekorvosodban, és ő azt javasolja, hogy nézesd meg, akkor nézesd meg, abból baj nem lehet.

Ha meg tényleg van valami eltérés, az ilyesmit minél előbb diagnosztizálják, annál jobban kezelhető, tehát jó, ha kiderül.

2013. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írok privit.
2013. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!