Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan veszem észre ha 6 hós...

Hogyan veszem észre ha 6 hós babám tejérzékeny ( ha mondjuk bolti tejet iszik mennyi idö mire kijön és mik a tünetei? )

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
6 hónapos babának ne adj tehéntejet.
2013. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azonnal kiüti, lehet, hogy csak évekkel később lesz tejallergiás, és lehet, hogy soha. Kb. ezek a lehetőségek.
2013. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg napok múlva hasmenése lesz, vagy véres lesz a széklete. Még ezek a lehetőségek is fennállhatnak (2. Voltam).
2013. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rögtön kiütéses lesz vagy hasmenése lesz. Esetleg véres széklet, hányás. De az is lehet, hogy sokkal később jön ki. Lehet, hogy nem lesz semmi baja se most se később, de én nem rizikóznék, 6 hónapos babának nem való a bolti tej.
2013. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

bolti tejet 6 hós babának?

vicces.

2013. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Miért lenne vicces??

Az én babám 8hónapos már néha néha iszik bolti tejet.

Anno én már pár hetesen azt kaptam mivel anyukám nem tudott szoptatni,

Nem értem miert kell kiakadnia mindenkinek ha arról van szó egy éves kor előtt tej....

Inkább ez a vicces!!!!

Persze hogy a tápszert erőlteti/mindenki hisz az tripla annyiba kerül sőt...

2013. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem azért de a tápszer olcsóbban jön ki mint a tej (nem a 1,5%-osra gondolok)
2013. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is 650 körül veszem a tápszert 1 éves korig kiírja a doki. Eszembe se jutna azt a drága "tejet" adni a babának.
2013. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt azért senki ne felejtse már el,hogy mindössze 20 éve is már totál más tej volt,mint most.Én 22éves vagyok,fél évesen kaptam már tejet,semmi ételallergiám nincs,mégse jut eszembe adni a majdnem 9hós lányomnak,mert ezek a mai dolgok életükbe nem láttak se tehenet,se tejet.És lányom 6hós korától csak estére fogadja el a tápszert,igy ha teljes áron kéne venni,se lenne akkora kiadás.Én nem adnék 6hósnak se bolti,se házi tejet.Nehogy már a tápszer összegén múljon az egészsége.A zöldségei,gyümölcsei,hús sokkal többet elvisznek,mint a tápszer.
2013. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17 hós a fiam és tejallergiás. Ekcéma foltok jöttek ki rajta,hasfájás főleg esténként,napközben is sírt és alig lehetett megnyugtatni. Már a pukik is nagyon fájtak neki. Véres széklete volt. A "nagykönyvben" hasmenés társul hozzá,nekünk szörnyű székrekedés(4-5-6 napos kihagyások) és csak a kúp segített. A Te döntésed,hogy adsz-e babádnak tehéntejet,de én nem tenném 6 hónaposan. Nálunk nincs a családban tejallergiás,a fiam mégis az lett.
2013. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!