Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt mindenkinek vannak ilyen...

Itt mindenkinek vannak ilyen "látványos" tünetei?

Figyelt kérdés
Itt mindenkinek van ovulációs vérzése??? Nekem soha nem volt, de még nem is hallottam róla. Ez vmi új dolog? Mint pl a beágyazódásnál a vérzés? Manapság az is megjelenik mindenkinél?? Csak nálam nem? Néha olyanokat olvasok h el se hiszem. Tényleg én nem vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal?

2013. jún. 25. 17:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én azt sem tudom mi az az ovulációs vérzés, pedig van már egy 1 éves fiam. A beágyazódásnál sem volt vérzésem.
2013. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nekem is van egy 5 hónapos lányom és mi is 5 hónapig próbálkoztunk mire sikerült de ilyet soha nem tapasztaltam.

SOkszor olvasom h pecsételős vérzés ez jelentheti-e a beágyazódást? Ilyen is van???

2013. jún. 25. 17:26
 3/19 anonim ***** válasza:

:) Minden ember más, lehet, hogy van ilyen, de abban is biztos vagyok, hogy sok esetben bebeszéli magának a delikvens ezeket a furcsaságokat. Én nagyrészt azon vagyok inkább kiakadva, hogy "hasmenésem van és mintha meg lennék fázva, terhes lehetek?" :D Nem is értem, komolyan!

Amúgy nekem sem volt még ovulációs vérzésem és beágyazódási vérzést sem tapasztaltam a terhességem során. Én amolyan "tömegkismama" voltam "tömegtünetekkel" :D Igaz, nem is tettem fel hülye kérdéseket soha senkinek :)

2013. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Hehehe :D igazad van...Múltkor olvastam egy olyat h kiütések vannak a combomon lehetek terhes??? Na attól kiakadtam...

Tényleg nem akarok bántani senkit de némelyik kérdés hajmeresztő...ma pl olvastam h lenyelt a kismama egy cseresznyemagot lehet-e gond...akkor h a gyermek 3 teáskanál tejet ivott és nem lesz-e a baja mert akár anafilaxiás reakciót is kiválthat!!!! Érted 3 kiskanál tej!!! Eszméletlen!!! Lehet h én vagyok ennyire nemtörődöm??

Semmilyen extra tünetet nem vettem észre magamon soha én is "tömegkismama" voltam és nem esek össze minden dologtól.

2013. jún. 25. 17:30
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem, itt szimplán nagyon-nagyon sokan szeretnének babát, és minden létező "tünetben" a fogantatást vagy a beágyazódást vélik felfedezni, hátha ez egy sikeres hónap volt. Nyilván a reménykedés az oka.


De bevallom, én is itt találkoztam először azzal, hogy valakinek ovulációnál és beágyazódásnál vérzése volt, vagy szimplán szurkáló érzést tapasztalt, vagy még ki tudja, mi minden van. Bevallom becsülettel, én mikor babás lettem, az égegyadta világon semmit nem éreztem. Sem ovulációnál, sem a beágyazódásnál, de a mensesem kimaradásáig még csak émelygés sem jelentkezett.

Szóval kedves Kérdező, nem vagy egyedül, nekem sem indult tűzijátékkal a terhességem, és misztikus mód nem volt semmilyen megérzésem sem. (Csak annyi, hogy "A fene késik, tuti, hogy ez a nyamvadt decemberi rohangálás az... vagy felfáztam...") :)

2013. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én is elhiszem h ők nagyon várják minden tünetet keresnek. EZt aláírom ebbe van logika. Biztos erről lehet szó, de én tényleg azt hittem h van ilyen csak én voltam ilyen h nem vettem ebből észre semmit. Sőt el kell h mondjam a mi lányunk a nemvárt előtti napon fogant! Másnap 1-2 pici barnás folyással le is tudtam a mensesem! (tutira tudom h akkor fogant)

De mivel már hónapok óta nem jött össze a baba nem is jelentettem neki nagy felhajtást. Aztán köv hónapban áá mondom csinálok egyet majd max megy a kukába! Hát nem ment :D

De őszintén ezután kb 1-2 hétre jöttek az első tünetek. Mellfeszülés, kicsi hányinger...

Tényleg furi néha. De legalább tanulok pár új dolgot is :)

2013. jún. 25. 17:41
 7/19 anonim ***** válasza:
én is csak nézni szoktam h mindenkinek mindenre van vmi tünete :D nálam se volt semmi ilyesmi és azt se tudom h miaz :D de lehet én vagyok a hülye h ilyenekkel nem vagyok tisztána ... :D
2013. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
akkor ketten vagyunk :D nem baj :D
2013. jún. 25. 17:43
 9/19 A kérdező kommentje:
ja a kedvencem most: már negatívba van téve a terhességi teszt h megnézzék valóban van-e 2 csík!!!! Most őszintén vagy ott van vagy nincs nem? ha meg nem egyértelmű még egyet csinálok!! :D
2013. jún. 25. 17:46
 10/19 anonim ***** válasza:

évekig vártunk a babára, és TÉNYLEG bármilyen tünetet be lehet beszélni, vagy fel lehet fedezni :) (attól függetlenül, hogy én nem kerestem, mert tudtam, hogy nálunk nincs reális esélye, csak a lombiknak)


de amikor tényleg terhes lettem, akkor semmilyen tünetem nem volt

2013. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!