Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hós babával elmennéte...

3 és fél hós babával elmennétek fedett strandra?

Figyelt kérdés
Èn nagyon szeretnék,mert a férjemnek heti egy szabadnapja van,és valamit jó lenne együtt csinálni.Ausztriában élünk,nincs itt senkink,nagyon jó lenne kikapcsolni. Ebben az uszodában tartanak babaúszást is.

2013. júl. 15. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

El persze.

2 hónapos volt a lányunk amikor először voltunk rendes strandon,tetszett neki,ahogy előtte nemsokkal a babaúszás is.

50-es napvédő ha napra is viszed,úszópelus,jól lefárad,nekem olyan mélyen aludt utána,úgy kellett költögetni,hogy egyen kicsit.

2013. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bevittétek a nagymedencébe is,vagy csak a bébipancsolóba?
2013. júl. 15. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak a nagyba,ott volt ölben leginkább,vagy kis időre úszógumiban,de az nem érdekelte annyira.Vittünk labdát,felfujható állatkát,sokáig lekötötte a "lebukik a kiskutya a viz alá,feljön,jé megvan" mondogatása.


Sokan mondják,hogy nem szabad ilyen picit vizbe vinni,de én inkább azt mondom,koszos vizbe nem szabad, babaúszástól sincs baja,akkor strandtól sem lesz,nem koszosabb.

Most már 2 éves múlt,már szinte követeli,hogy menjünk vízközelbe,járunk úszni is hetente,imádja.

(nekem is jó,edzettebb vagyok mint tehesség előtt)

2013. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most megnyugodtam. Mi is vinni fogjuk! :-)
2013. júl. 15. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!