Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmennétek egyedül strandra?

Elmennétek egyedül strandra?

Figyelt kérdés

Minden barátom azt mondja, hogy tök drága, nem éri meg, nem jönnek. Nekem nincs különösebben nagy igényem, nem kell csúszda meg egyéb szociális programok, csak ülni akarok egy bugyogós medencében, és napozni egész nap, szóval pihenni egy kicsit, meg barnulni is :) Szerintetek elmenjek egyedül? Ti elmennétek? Köszi!

18L


2012. júl. 9. 22:38
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Simán elmennék egyedül is.
2012. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én nem mennél el. Én kötődök a haverokhoz,egyedül sehova sem merek elmenni,kivéve tanítási napon a suliba. Mindig elképzelem magam egy másik személyben ahogy egyedül megyek valahová,nem lenne ciki,de nincs bátorságom. Képzeld el magadat,ahogy ott napozol,ülsz és döntsd el megéri-e. Remélem segítettem:) 13/L
2012. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Kedves második, remélem nem sértelek meg, tényleg nincs semmi negatív csengése a dolognak, de 13 évesen én is máshogy láttam a dolgokat, szerintem mindenki így van ezzel, egy ilyen korú lánytól nem is várnék más választ :) Ennyi idősen én sem mentem volna hasonló helyre (strand,pláza, stb) egyedül.

2012. júl. 9. 22:49
 4/22 anonim ***** válasza:

nekem is ilyesmik a haverjaim -.-

am nyugodtan elmehetsz ha nem lesz unalmas egyedül, 1x ki kell próbálni úgy is, aztán lehet beválik :)

2012. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Én még a WC-re is egyedül megyek...nem vicc, koliban ismertem csajokat, akik együtt mentek oda is.. :-)

F/29

2012. júl. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

0:28 itt az idő hogy aludjak,mert hülyeségeket irok. XD

Tehát ismertem olyan csajokat a koliból akik EGYÜTT mentek a WC-re is :-)

2012. júl. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

na mi lett, elmentél?

én is szívesen strandolnék csak nincs kivel. :D

2012. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Elmentem, és elvoltam! :)
2012. júl. 26. 16:10
 9/22 anonim ***** válasza:

akk jó :)

és voltak jó pasik? :D

2012. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Amennyire nézelődtem, nem..sőt :) Bár annyira nem voltam körültekintő, mert kapcsolatban élek, a barátom éppen külföldön volt akkor, azért nem volt opció az, hogy elhívjam őt :)
2012. júl. 27. 01:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!