Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány centiméter széles a...

Hány centiméter széles a babakocsitok belső része?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy szélességben mennyi helye van a babának?
2009. okt. 19. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kerdest mar en is feltettem. Kisfiam, igy teli kabatban alig fer a babakocsiban. A mi sportulesunk 32cm szeles belul, az ules resze. Mar el is mentunk uj babakocsit venni, de lemertuk szinte az osszes kocsit es mindossze 2-3 cm kulonbseg van a kulonbozo markak kozott. Szoval vegul nem vettunk ujat, de eleg rossz lesz egy egesz telet igy vegigcsinalni,h szegenykem alig fer el benne.
2009. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, h hány centi, de overálban röhögve elfér benne a 17 hónapos fiam. baby point flash a kocsink.
2009. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A párnás része popsinál és vállnál is kb. 32 cm, de a kezemmel kifeszítve az oldalsó anyagot, popsinál kb. 39 cm-re tágítható, vállnál kb 43-ra.

Az én lányom valószínűleg ezért nem "szorul be" vastag ruhában. Jól tud benne mozogni.

2009. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Espiro Magic 3 amúgy, és 1 éves a lányom.

2009. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Azért érdekel a pontos méret, mert most készülünk venni egy egymás mögötti iker babakocsit, ami elvileg olyan széles, mintha egyes kocsi lenne, vagyis a "belső" szélessége 35 cm. Nekem nem tűnik túl nagynak... :(

2009. okt. 19. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!