Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan köztetek, akinek...

Volt olyan köztetek, akinek egy domináns tüszővel sikerült az inszemináció?

Figyelt kérdés
A harmadik inszemen vagyok túl. Eddig 4-5 tüszőm volt, most 3 idult meg és végül egy domináns lett belőle. Igazából ennek ellenére megmagyarázhatatlanul pozitívan állok hozzá, csak érdeklődöm. Érdekes módon, amikor voltam az inszemen, a többi lánynak is egy tüszője volt. :)
2013. júl. 16. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Én. Szerencsére az első sikerült, 4 tüsző indult meg, ebből kettő lett 12 mm feletti, de az inszem naoján csak egy domináns (18 mm volt).

A kisfiam már 3,5 éves, most tervezzük a kistesót.

Hová jársz, hányadik napon tartasz?

2013. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a választ! Ez nagyon bIztató! :) Szegedre járok. Semmi bajom elvileg. A Páromnak viszont genetikai eredetű azoospermiája van, így nálunk spermadonor jöhet csak szóba. Mindenki mondja, hogy kevés az az egy tüsző, de annyira örültem neki és most is nagyon pozitív vagyok. :) Múlt hét csütörtök és péntek volt a beavatkozás, mert Szegeden egymás után 2 nap csinálják.
2013. júl. 16. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most 1 domináns tüszőm volt a jobb oldalon,és össze jött.Nagyon örülök neki,és furcsállom is mivel volt olyan hogy 4db domináns tüszőm is volt,és akkor egy sem jött össze.Kitartás csak pozitívan.Szorítok,hogy sikerüljön!
2013. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Gratulálok és köszönöm a választ! Nekem is pont a jobb oldalon volt az az egy és előtte nekem is volt 4 db is, úgyhogy ezt most jelnek veszem. :)
2013. júl. 22. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!