Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszeminációt csinálni spontán...

Inszeminációt csinálni spontán ciklusban, vagy stimuláltban jobb?

Figyelt kérdés

Az orvosom azt mondta, olyan szépen beállt a ciklusom, hogy spontánban csináljuk.


Eleinte örültem, de mára már aggódom, hogy ha csak 1 tüsző van, akkor kisebb az esély.


Mi van ha nincs is benne érett petesejt, vagy túl öreg, vagy bármi?


Ha 2-4 érik mesterségesen, akkor 1- lesz a domináns, de hátha érvényesül a természetes kiválasztódás, vagy hátha megreped mind, és a 4-ből mondjuk 2-ben nincs pete, 1 nem termékenyül meg vagy ha igen akkor felszívódik vagy nem ágyazódik be, de ott a 4., amivel sikerül?


Így 4-az egyhez az esély, amúgy meg ennek az egynegyede. Vagy rosszul gondolom?

Tapasztalatokat várok....



#inszemináció #megtermékenyítés #spontán ciklus #tüszőérlelés
2013. jún. 26. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Ennél még a terminált együttlétnek is több értelme van szerintem.

Ott stimulálnak, kapsz tüszőrepesztőt, és megmondják mikor kell együtt lennetek.

Még soha nem hallottam spontán ciklusú inszemről, pedig az én fiam is inszemmel fogant 4 évvel ezelőtt (és úgy volt ahogy írtad, 4 tüsző érett, abból kettő repedt, és egy termékenyült meg).

2013. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerösömnek csinálták stimu nélkül, ott a férfival volt kis gond, nőnél minden ok volt igy a férfinak kezelték a spermiumokat és ugy fecskendezték fel, sikerült.
2013. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van rendesen peteérésed és rendben vannak a hormonok, akkor a spontánnal érdemes kezdeni. Tőlünk nyugatra mindenhol így csinálják. Teljesen felesleges teletömni téged hormonokkal, ha anélkül is megy, és ikerterhességet is felesleges előidézni. Szerintem nagyon jól döntöttél. És sokkal több értelme van, mint a terminált együttlétnek, hiszen biztosan jókor, biztosan jó helyre, kiválogatott katonák kerülnek.
2013. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem például úgy volt,hogy amikor 4 petesejtem ért be akkor nem jött össze a baba,és most az utóbbinál csak 1 pete ért be,és mégis sikerült.Eddig én se akartam elhinni,hogy így sikerülhet és mégis!!!Ne add fel a reményt!!1 petével is sikerülhet!
2013. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!