Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után normális?

Inszemináció után normális?

Figyelt kérdés
4 napja volt az inszemináció és azóta kisebb nagyobb megszakítással eléggé fáj a derekam. Keresem fel az orvosom?

2013. júl. 14. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a derékfájás természetes,terheseknél is fennáll.
2013. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az attól is függ,hogy melyik módszerrel csinálták az inszeminációt!Nekem az első kettőt úgy csinálták,hogy bevezettek egy katétert aminek a végén egy zsák volt,és azt telepumpálták levegővel,és az tágított ki.Na azután nekem több napig fájt az alhasam,és az inszemináció alatt is görcseim voltak.Nagyon fájt.Ezek után váltottam orvost,és ott már meg sem éreztem az egész beavatkozást.Ha tovább fáj akkor szerintem említsd meg neki.A terhességet szerintem még nem érezheted,mivel a be ágyazódás is csak a 7-10 nap környékén történik.Azért szorítok!!!
2013. júl. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 16. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!