Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt mindenki babája forog már...

Itt mindenki babája forog már 3 hónaposan, illetve felülnek már 6 hónaposan?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 14:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem,enyém 4hósan véletlen fordulgatott álmában hasról hátra,tudatosan kb 5hósan tudott,6hósan meg vissza.Nem ült 6hósan max másodperceket,magától kb 7hónaposan tudott.
2013. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 gabszem ***** válasza:
100%
nem kell másokkal foglalkozni, minden baba a saját ütemében fejlődik. Enyém kb. 8 hónaposan ült fel, pedig erős baba volt. A forgásra már nem emlékszem de 3 hónaposan már forgott sztem.
2013. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
4 hónaposan fordult át a legkisebb fiam, 7 hónaposan már állt a kiságyban, ülni 9 hónaposan tudott, menni pedig 13 hónaposan:)
2013. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
itt csak ilyeneket lehet olvasni...
2013. júl. 16. 14:25
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki azt ir amit akar. Az enyém {6 hónapos és csak ahsára fordul. De nincs elkésve. Csinálja ha itt az ideje.
2013. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele! A gyereked a sajat ütemében fejlődik. Ne aggódj, 3 éves korukra utolérik egymást a mozgásfejlődésben. És higyj nekem, nagy előnye van annak, ha a babát lassabban fejlődik, mert később kell elkezdeni rohangálni utána.:)
2013. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A fiam 5 hónaposan fordult hasra, 6 hónaposan vissza. 8 hónaposan ült fel, 9 hónaposan állt fel kapaszkodva. Most 13 hónapos, önállóan jár 3 hete. Azt pedig, hogy itt miket írnak fenntartásokkal kell fogadni. A kedvencem, amikor a 3 hónapos baba jelezte, hogy kakilnia kell :-)
2013. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem...
2013. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom 2 hetesen átfordult.

Na persze, a viccet félretéve 17 hetesen még nem fordult sehová. Majd megfordul, amikor akar. Addig van nyugtom, ha jól sejtem. :)

2013. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ó, dehogy is... Sajnos a "nagy könyvben" megírtak szerint fejlődő gyerekek szülei szívesen kérkednek ezzel. Engem már szétvetett az ideg emiatt. Komolyan. Már 3 éves a gyerekem, és ezek voltak a főbb állomások:

6 hósan fordult át

11 hósan ült magától

13 hósan kezdett el mászni

16 hósan indult el, vagy inkább kezdett el futni... őrület, nálunk a séta azóta inkább futás. Bár mostanában mintha lehiggadt volna :-D

Szóval együttérzek veled maximálisan. Én is gyűlöltem látni, hogy a "mások gyerekei" mennyivel előrébb haladnak. De készülj fel, hogy a beszéd és a szobatisztaság lesz a legdurvább állomás, na ott aztán lesznek különbségek a gyerekek között, pl: egyik már másfél évesen szobatiszta a másik meg csak 3,5 évesen, és mindkét eset normális!

Kitartás, és tudom nehéz, de ne törődj a többi gyerekkel! Nem vezet jóra a hasonlítgatás.

2013. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!