Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a fürdető lenne a hibás...

Ha a fürdető lenne a hibás akkor nem csak a pocija lenne pötyis, száraz ugye?

Figyelt kérdés
Melegkiütéses lett a 15 hónaposom 2 hete.Kb akkor váltottunk fürdetőt.Eddig a Johnsons lilával fürdettem,de azt már nem éreztem hatékonynak így nyáron,amikor tiszta szutyok lesz estére :) (csak vízbe keverve) Így váltottunk.Oriflames baba fürdetőt vettem.többen ajánlották,és elvileg anti allergén.Viszont tiszta pötyi a pocija és száraz.És nem tudom,hogy ez még a meleg kiütéstől van e.Ha a fürdető lenne a hibás akkor máshol is száraz lenne nem?Várjak még,vagy váltsak ismét?Testápolót használunk!Köszi a válaszokat!
2013. júl. 16. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Jaj, ez a sok kence-fice...

Bocs, de mi megjártuk a hadak útját a rossz és SOK kence használatával. Mindenekelőtt nézd meg a krémmánián, hogy nem tartalmaznak-e káros összetevőket a tusfürdő és a testápoló. Hihetetlen hogy gyereknek adható cuccokba mi minden mérget belepakolnak.

[link]

2013. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De, az allergia jelentkezhet csak egy-egy helyen, nem az egesz testen.. Bar szerintem melegkiutes lehet inkabb. Az ilyen vegyszer allergiabol egy ido utan legtobbszor ekcema jon ki a pottyok utan. Nehez talalni megfelelo tusfurdot. Mi nekunk pl. a Babe tusfurdoje valt be szataz, atopias borre. De ki kell tapasztalni, minden szervezet mas.
2013. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem bízom az ilyen avonos meg oriflames dolgokban... Mi gyógynövényes termékeket használunk, azokkal biztos nem lehet baj. Egyik gyerkőcök ekcémás, ezért miatta amúgy is speciálisabb termékeket kell vennünk. Én a helyedben lecserélném a tusfürdőt.. Én kamillás fürdetőt használok nekik, nagyon jó az illata és nagyon szeretik. A kisebbik 1 éves a nagyobb 2,5...
2013. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt száraz pöttyös, de csak egy két helyen és valószínű a fürdetőtől, de abba is hagytuk, nagy nehezen elmúlott, a száraz részeket kentem mosdókenőccsel és visszatértem a régi jól bevált dm babylove-os kamillás fürdetőhöz!
2013. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én a kisfiamnak a patikás mosakodó kenőcsöt használtam és tökéletes volt.
2013. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sziasztok!Köszönöm a válaszokat!

Levittem ma a kisfiam a doktornőhöz,és vittem a tusfördőt és a testápolót is.Nem allergia,csak egyszerűen száraz szegénynek.Megnézte a kencéket és azt mondta igaziból ezek jók,nem allergizálhat,de hiába jó valami ha azt egy érzékeny bőr nem bírja.Most adott gyógyszertári fürdetőt és testápolót.Azt mondta hozzam helyre ezzel a kis bőrét és utána esetleg megpróbálhatom ezeket és ha megint kiszárad tőle akkor nem jó neki.

2013. júl. 17. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!