Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam 2,5 éves és rettenet...

A kisfiam 2,5 éves és rettenetesen száraz a törzsén a bőr. Gyógyszertári fürdető kenőccsel fürdetem. Egyébként jártam már vele bőrgyógyásznál, és próbáltunk már többféle kutyulós kencét. Hát nem sok sikerrel. Mit használjak rá?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nevetséges, de én a gyógyszertári popsikrémmel szoktam bekenni a bőrét.
2011. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia!Az én kislányomnak is nagyon száraz volt a bőre,mi is kipróbáltunk mindent,de semmi.Nekünk a BABÉ Ureás testápoló jött be!Nagyon jó,azóta szép sima a bőre.Először napi szinten kentem,aztán csak hetente egyszer-kétszer.
2011. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dettó:)


Fürdés előtt bekenem a gyógyszertári fürdetővel, majd fürdés után is, mintha az lenne a testápoló. Mi nagyonsokféle kencét próbáltunk, és csak ez vált be. Persze ezt is a bőrdoki ajánlotta. Az én fiam több összetevőre érzékeny, de a gyt fürdető az, amitől semmi baja.

Aztán csinálhatsz olyat is, hogy a fürdővízbe egy bögre tejben elkevert 1 evőkanál olajat (ét vagy oliva) öntesz. Ez tényleg nagyon jó!! Csak utána olyan törölközőt használj, amit nem sajnálsz, hogy olajos lesz. Ezt egy patikus ajánlotta, és tényleg jó!

Popsikrémmel pedig ne kend be, mint ahogy valaki írta, mert "megfullad" a bőre.

2011. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi az ötleteket!
2011. márc. 19. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!