Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lázasodhatott be a 2...

Mitől lázasodhatott be a 2 hónapos babám? 5 napja kapta meg az oltást! Még lehet, hogy attól?

Figyelt kérdés

Aznap este hő emelkedése volt, és azóta semmi. Ma reggelre viszont 38 fölött volt neki!

Más még annyi, hogy a napokban nagyon hasfájós!

Kúpot adtam neki, de megint megy felfele a hője!!Mitől lehet??


2013. júl. 16. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogzás esetleg?
2013. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy az oltástól, azért azt már 5 napja kapta.

2 hónapos baba pedig fogzás miatt nem lázasodik be.

Összeszedhetett valami vírust, pláne, hogy a pocakja sincs rendben, szerintem ez vírus lesz.

Mindenképpen vidd el dokihoz.

2013. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utóbbi időben nagyon tömi az öklét és sokat nyálzik! Nekem is eszembe jutott, hogy talán fogzás... De az attól való belázasodást még korainak tartanám, bár aztán ezt nem tudni biztosra!!


A hasfájása olyan, hogy nehezen kakil szegényem, feszít neki a pocija és erőlködik! Viszont, ha sikerül neki, nem látom másnak (a kakit) mint eddig!


Egyébként az oltás mennyi idő alatt fejti ki védő hatását??

2013. júl. 16. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is pénteken kapta az első oltásokat.Nekünk azt mondta a gyerekorvos,hogy 2 napig lehet láz,hőemelkedés,de általában az elsőt mikor kapják nem szokott jelentkezni.

Úgyhogy szerintem is mástól lehet a láza a picinek.

2013. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!