Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos fiammal már nem...

Bogaca kérdése:

9 hónapos fiammal már nem tudok mit kezdeni, örökösen hisztizik?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket ne azt írjátok hogy milyen korszakban van, mert tudom, de hogy mit lehetne tenni ez ellen, azokat a válaszokat kérném. köszönöm.
2013. júl. 16. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Unatkozik.....ki kell vinni, ha tipeg, segiteni faradjon el es aludjon jol, hogy neked is konnyebb legyen! Nekem is egy energia bomba fiam van, aki nagyon koran elindult. Allandoan megy!!!! Sokszor en is azt gondolom mar nem birom tovabb! De igazabol rajottem, a mozgas es ter amire szuksege van. Ugyhogy tegnap is 4 orat voltunk kinn a parkban(tikkaszto hoseg van nallunk), beneztunk az uj oviba ahova menni fog 2 het mulva...Mikor annyi idos volt mint most a te Kicsid, hetente 2x mentunk baratokkal jatszani. Minden reggel jatszoter, sok-sok zene es mozgas!
2013. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon semmit:) Folyamatosan szórakoztatni kell. Tehát ha van segítséged, néha vedd igénybe. Amúgy amit én szoktam csinálni: séta: lemegyünk sétálni, elmegyünk boltba, anyukámhoz átsétálunk, ott van kert, imád a fűben másni, rámolja a kavicsokat, kézben hordozás, de ez elég fárasztó. Játékok, mondjuk az én fiam 11 hónapos, de van aktív kockánk, ilyen egymásba rakosgatós kis formák, van színes-puha-mintás-számos kockánk, most már karikánk is. Lakásban jól jöhet ha szereti a rúgós hinta. Időnként kend be a fogát dologel-lel, mert fájhat az is. Gyakran cserélj pelust, a fiamat zavarja a sok pisi, hiába nincs teljesen tele. Néha azt veszem észre, hogy nekem nincs, de neki melege van. Sokszor kínálom vízzel is. És ha mindez nem segít, be szoktam kapcsolni a duck tv-t, azt nagyon szereti.
2013. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmit.Lányom 6hós korától csinálja...Hagyom had nyávogjon,majd megunja...Ha hisztizni kezd és nem csak nyávog,megy szépen a kiságyba és ott csendespihenőzik 15-30percet aztán kiabál,hogy aja aja,kiveszem és nem nyávog már.9,5hós lassan
2013. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Hu kedves utolso. Sajnalom a 6 honapos kislanyod :(. En sose beszelnek igy a lanyomrol.
2013. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy 9 hónapos még nem hisztizik! Valószínűleg valami nem tetszik neki és azt jelzi. Derítsd ki mi az a valami!
2013. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!