Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha nagyon ki akarom...

Normális ha nagyon ki akarom az elején sajátítani a babámat?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám. Nagyon zavar,ha elviszik a szemem elől,főleg babakocsival,és főleg azok,akiknek nincs gyerekük. Kifejezetten irritál,ha ilyen ember babusgatja a gyerekemet,és akar kettesbe játszani vele. Olyan,mintha el akarná szereti tőlem. Talán azért is zavar,mert nagycsaládban nőttem fel,és picit olyan mindenki gyereke vagyok.

2013. júl. 16. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem, már 5 hónapos.
2013. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Már nem az. Ennyi idősen 2 szopizás között már otthagytam anyósra, vagy anyura, amíg dolgom volt.

Nem csak a tied.

2013. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem baj,kivéve ha a férjed is zavar.

első másfél évben én is ilyen voltam,csak akkor éreztem jól magam,ha vagy velem vagy a férjemmel volt a lányunk.

Most már nagyobb,4 éves,nem nőtt hozzánk,most már simán elvan nagyszülőknél nyaralni 1-1 hetet nélkülünk.

2013. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Én is ilyen vagyok, megértelek.

Én sem szeretem, ha nincs a szemem előtt a babám.

Én nem is engedem.


De majd elmúlik ez az érzés, nekem kb 1,5 évesig tartott.

(3 gyerekem van).

2013. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

előző vagyok, itthon engedtem, hogy vigyázzon rájuk anyám és anyósom, de nem engedtem, hogy sétálni vigyék őket.

A férjem nem zavart.

2013. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Az azért nem teljesen normális ha zavar, hogy gyerektelen barátnők babusgatják és játszanak vele, azért azt ne mondjátok normálisnak.
2013. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ááá nem gyerektelen barátnők,hanem olyanok,akiknek már nem is lehet!
2013. júl. 16. 12:38
 8/16 anonim ***** válasza:

Úgy írsz, mintha kötelező lenne odaadni másnak a gyereket. Miért vinnék el csak úgy?

De ha dolgod van, tiszta haszon ha vigyáznak rá/csak olyan akiben megbízol, nem akárki!/

2013. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem adnám kölcsön senkinek, csak azért, hogy jól érezze magát. Egy gyerekről van szó, nem ruháról!
2013. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt értem, miért zavar, ha elviszik a szemed elől a babádat. Félted Őt.

Azt nem, hogy miért nem akarod, hogy más kettesben legyen vele.

Nyilván Te döntöd el, hogy kinek adod a kezébe, vagy engeded meg, hogy sétáljon a babával, de mérlegeld azért, hogy egy 5 hónapos babának jót tesz, ha érintkezik másokkal is, érik ingerek.

Nem újszülött már azért.

Azt is tudnod kell, hogy a babádat senki nem fogja tudni (nem is akarja) elszeretni tőled, hiszen te vagy az anyukája, te jelented neki a mindent, nem a nagymama, vagy a barátnőd, akárki..


Írtad, hogy kicsit mindenkigyereke voltál kiskorodban. Ezt rossz élményként írod? Vagy jól érezted magad?

2013. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!