Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a jobb immunerősitővel-vita...

Mi a jobb immunerősitővel-vitaminokkal elkerülni a náthát, vagy hagyni hogy náthás-beteg legyen és attól erősödjön az immunrendszere?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom..

Szerintem attól is függ mekkora a baba.. ha kicsike védi az anyatej és benne levő anyagok.. vitamint nem adtam egyiknek sem kicsi babaként.. későbbiekben pedig Cebion-t vagy Vitacolan-t szedtek ha bejött a nyálkás idő...

Most a harmadikat várom.. tavasszal találkoztunk a taknyos betegségekkel na meg a kalicival és az influenzával..

Homeopátiával kezeltük és már ennél maradok.

Most megelőzésre is homeosat szedünk és a pici babának is adni fogok belőle ha kell.. szóval meg kell próbálni minél természetesebben hozzáállni, nem azonnal gyógyszerrel.. Életkornak megfelelő vitamint lehet adni de inkább azt mint a nátha és az ezután jövő felülfertőződés.. szövődmények.... inkább védd a babádat de ne nyomd tele mindenfélével.. egészséges kajával gyümölcsökkel és homeopátiával csak természetesen!!!

Az immunrendszere nem attól erősödik ha mindenfélét elkap..az életkorral szépen lassan alakul ki minden.. eleinte ezért véded te magad az anyatejjel ..

2009. okt. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9 hónaposak vagyunk,1 hetesen volt megfázva,azt senkinek se kívánom,meg most pér hete.kellenek a megfázások,de az a baj,hogy baj is lehet belőle,mert ezek már nem csak sima nátha,hanem nagyobb baj is lehet belőle,igy én már inkább megelőzök,főleg,hogy közeleg az influenza szezon.c vitamint kap,az bőven elég.
2009. okt. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
21 hós a lányom. ő is cebiont kap és hetente 2-3 alkalommal multivitaminos rágótablettát.
2009. okt. 20. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:
anyatej, oxillocoschillum
2009. okt. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha volt már náthás-beteg a gyerkőcöd, akkor tudod a választ...


Én inkább megelőznöm a bajt, mert elég volt egyszer átgörcsölnöm két hetet, mire meggyógyult 4 hónaposan.

Remélem átvészeljük gond nélkül az influenzás időszakot.

2009. okt. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
inkább erősítem az immunrendszerét. Baromság beteg emberek közé vinni, hogy mindent elkapjon. Még magamat is védem a betegségek ellen, nemhogy a picikémet.
2009. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 hete nathas a babam, meg hallgatni is rossz. En a megelozest javaslom, bar eleg nehez. Immunerositessel szerintem max a tuneteket lehet enyhiteni, de mar az is jo.
2009. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!