Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mindenképpen 2...

Szerintetek mindenképpen 2 irányból tolható kocsit vegyek?

Figyelt kérdés

[link]

Ez olyan,de sokallom,55000Ft.Második kocsinak akarom.És ez a márka tetszik nagyon.

De ez is nagyon jó,csak nem 2 irányból tolható,pedig árban is megfelelne.

[link]

Ezzel az a problémám hogy a kupola része nem elég védett,tehát a babát eléggé éri a szél.

[link]

Esetleg más ajánlat...?(sport vagy 2funkciós kocsit keresek.

8 hós a babám.Szerintetek?Tanácstalan vagyok,ha nagyon fúj a szál akkor mit csinálok ha nem átfordítható a tolókar?Ti hogy oldjátok meg?(Ha muszáj elindulni olyan időben is...)

Köszönöm!


2009. okt. 20. 10:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem atfordithato karos kocsim van es en ruhellem.ajandekba kaptuk de naon nem jo.pl multkor amikor elindultunk itthonrol akkor meg sutott a nap de mikor jottunk haza fele akkor mar esett az eso.nem is gondoltam h fel ora alatt ennyit valtozhat az ido szal nem vittunk eso vedot.zuhogo esobe es szelbe jottunk haza raadasul szelel szembe es persze szegeny lanyom arcaba zudult az osszes eso na en meg nem ertem soha olzan hamar haza mint az nap a varos masik felebol
2009. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azzal kezdeném,hogy nekünk ez az 1.babakocsink,a 2.esernyő kocsi.


Nekünk is átfordítható karos van(Bergon) és kifejezetten szeretjük.Nagy a "kupakja" és ilyenkor a lábzsákot is használjuk,szél ellen fordítom így egyáltalán nem fúj be a babóhoz,sőt még tyúklépésben:) sem kell mennem.

Nem utolsó sorban nyáron pedig a nap ellen is tökéletes.


Röviden akár 1. akár 2.szerintem praktikusabb az átfordítható,bár én személy szerint drágállom nagyon,szerintem olcsóbban is lehet kapni hasonló kaliberűt.

2009. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem átfordítható tolókarú.

A peg perego venezia van. Használtan vettem, és nem bántam meg. Szerintem nagyon jó kocsi. Amikor pici volt, akkor graco tour delux volt. Az akkor nagyon jó volt. De most már, hogy ül és ezerrel sütött a nap, csak hálát adok az égnek, hogy lecseréltem a babakocsit. A széllel ugyan ez a helyzet.

2009. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia

5 hós a kislányom,nagyon klassz babakocsit vettünk neki.De nem átfordítható a tolója,de amit éppen ráteszek (mózes,babahordó,sportrész az mindkét irányból felpattintható).Én mai napig csak ezt az egyet bánom,hogy nem átfordítható a tolókar. Mostmár nem süt a nap oly sokat,de nyáron mikor sétálni mentünk,és mászkáltunka környéken az utcákban, akkor elég kellemetlen volt, hoyg bizonyos esetekben a baba szemébe sütött a nap.Csak át kellett volna arra az egy útszakaszra fordítanom a tolókart,de azt em lehetett. A felpattintható hordozót,mózest,sportrész meg nem vettem le csak azért a pár méterért,főleg ha a baba aludt,nyilván nem akartam zargatni,meg macerálni. Olyankor odatettem egy textilpelust,ez nem volt egy rosz megoldás ha aludt,bár így nem szellőzött eléggé és nagyon beállta alá a meleg,de ha ébren volt kifejezetten rosz volt az hogy nem mozgott a levegő bent és még nézelődni sem tudott.

Én megbántam,hogy nem átfordítósat vettem.

2009. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem is átfordíthatós Bergon van.

Nagyon szeretem, és most is vennék átfordíthatósat, csak megnézném, hogy a másik állásban milyen vele haladni, mert ezzel gyakran rúgom a kerekeket.

A széltől nem véd teljesen a kupola, hiába fordítod át, de ha pl az eső a másik irányból esik, akkor nem vág be a kocsiba (nincs esővédőm, úgyhogy nekem ez szempont), vagy nyáron imádtam, hogy a nap nem tűzött a gyerekre.

2009. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 fotucsok ***** válasza:
nekünk nem átfordíthatós, de a napsütést simán megoldottam textilpelussal. A mózes kupolájához fogattam egy hajharapó csattal. a sportrészt még nem használjuk, nálunk inkább az lett a baj, hogy kinőtte, pedig még nem holnap ül fel. Ezeknek a 3 funkciósoknak nagyon keskeny és rövid a mózese, erre is figyelj!
2009. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!