Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mindenképpen 2...

Szerintetek mindenképpen 2 irányból tolható kocsit vegyek?

Figyelt kérdés

[link]

Ez olyan,de sokallom,55000Ft.Második kocsinak akarom.És ez a márka tetszik nagyon.

De ez is nagyon jó,csak nem 2 irányból tolható,pedig árban is megfelelne.

[link]

Ezzel az a problémám hogy a kupola része nem elég védett,tehát a babát eléggé éri a szél.

[link]

Esetleg más ajánlat...?(sport vagy 2funkciós kocsit keresek.

8 hós a babám.Szerintetek?Tanácstalan vagyok,ha nagyon fúj a szál akkor mit csinálok ha nem átfordítható a tolókar?Ti hogy oldjátok meg?(Ha muszáj elindulni olyan időben is...)

Köszönöm!


2009. okt. 20. 10:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*szél
2009. okt. 20. 10:28
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem nem atfordithato karos, de nics vele bajom. Ha menni kell nagy szelben, akkor rarakom az esovedot. Igy szelvedett teljesen. Az atfordithato karossal sem tudod kivedeni a szelet teljen, mert hat csak kanyarogni kell a babakocsival, es a szel sem mindig 1 iranybol fuj. Szoval szerintem nem gond, ha nem atforduthato karos.
2009. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
akarom irni: atfordithato...
2009. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk átforditható a tolókar,de úgy nagyon rossz tolni,mert belerúgok mindig a kerékbe,majdnem elesek,csak tyúklépésben lehet tolni,és járdaszegélyre úgy nem megy föl,úgyhogy nagyon sz@r,csak ha nagyon muszáj,akkor forditjuk át. Sajna mikor vettük nem próbáltuk ki,hogy milyen átforditva tolni,ki gondolta,hogy nem ugyanolyan. Erre figyelj!
2009. okt. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
igen azt sajnos tapasztalatból tudom..nekem is két irányból tolható a nagy kocsim,de úgy nem tudom felemelni a járdára..ezért lenne jó az első,mert ott maga az űlő rész variálható,nem a kar,de drága..sajnos
2009. okt. 20. 10:39
 6/16 A kérdező kommentje:
bocs,ülő akart lenni
2009. okt. 20. 10:39
 7/16 A kérdező kommentje:
esetleg valami jó ajánlat?nektek milyen van?bocs közben a fiam is gépel:_)
2009. okt. 20. 10:41
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem 7 hónapos a lányom, eddig két irányból tolható kocsija volt, amivel nekem is az volt a bajom, hogy állandóan belerúgtam a kerékbe és ahogy az egyik válaszoló írta tyúklépésben közlekedtem vele. Annyiból jobb volt ha úgy sütött a nap akkor átfordítottam. De erre már ott van ugye a napernyő.

Most cseréltük le nemrég egy Jogger-re, amit nagyon szeretek tolni, 2 funkciós mert úgy gondolom hogy ekkora babánál már felesleges a 3 funkció. A széllel pedig még én sem tudom mit kezdjek, utána is nézek ezeknek az eső védőknek. Ja és nem bánom hogy nem átfordíthatós.

2009. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én sose rugtam bele a kerékbe.

piere carding kocsink van.

szeretjük

2009. okt. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
názzd meg a cam portofinot.nagyon kőnnyü és nekem lenne egy megkimélt állapotban ha gondolod irj privit és küldők képet
2009. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!