Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is hány még 7 hónaposan?

Másnak is hány még 7 hónaposan?

Figyelt kérdés
Lányom még mindig napi egyszer kétszer hány és akkor amit evett egy része kijön. Szépen fejlődik nem látszik betegnek sem csak fura nekem. pl ma reggelre kapott egy fél banánt és 150 mp tápszert. Nem hiszem h túletetném.
2013. júl. 17. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha hány,az baj! Ha bukik,akkor sokat evett!
2013. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sosem tudom megkülönböztetni. Ott van egy kis banánfolt a kiságyban.
2013. júl. 17. 12:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen már nem jó.

Amúgy sem jó, csak egy ideig bizonyos mértékben normális.

Ha régen is ilyen volt, nem kapott rá speciális tápszert, vagy nem küldték vizsgálatokra?

Lehet hogy kéne.

2013. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De kapott Milumil Ar-t. De most már hozzátáplálok. Életkornak megfelelő ételeket kap.
2013. júl. 17. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is bukós volt. És még a mai napig előfordul, hogy kajás lesz a ruhája, lepedője, visszajön egy-egy adag. Ma 10 hónapos. Amíg a pocakja nem lesz elég fejlett, addig sajnos előfordul ilyen. Már sokat áll, szinte csak ülve játszik, szóval alig van vízszintes helyzetben, még is ülve is előfordul szegénnyel.
2013. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsiként sosem volt bukós a lányom, mióta hozzátáplálom azóta fordul elő majdnem minden nap, hogy pici étel, vagy tej visszajön neki.

Nem tudom mitől lehet, de nem aggódom.

2013. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónapos múlt, nagyon mozgékony folyton pörög-mászik, ezért ő is szokott bukni elég gyakran, de szerintem ilyenkor normális.
2013. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!