Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ennyire megviseli a...

Tényleg ennyire megviseli a kicsit a 15 hónapos oltás?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallom,hogy nagyon beteg lett tőle a gyereke! Nálatok is így volt?

2013. júl. 17. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem volt. Se pöttyök, se láz. Érdekes, mert volt egy oltás amitől belázasodott, de ettől nem.:)
2013. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, nálunk csak a megszokottnál jóval (órákkal) hosszabb alvás jelezte, hogy dolgozik az immunrendszere. Se láz, se nyűgösség nem volt.
2013. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem volt a fiamnak azt leszámítva, hogy oltás után pont 1 héttel teljesen dilis volt szegénykém. Szinte egész nap sírt, semmi se volt jó. De se láz, se kiütés nem volt.
2013. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk voltak tünetek sajnos.3 napig magas láz,utána rengeteg kiütés.

Étvágytalan volt,nyűgös,rosszul aludt és legyengült az immunrendszere.

Ez az egyetlen oltás volt az,ami kiütötte teljesen,az összes többitől semmi baj nem volt.

2013. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es:

A babád a 3 napos lázon esett át, semmi köze az oltáshoz.


[link]

2013. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szèpen mindenkonek!
2013. júl. 17. 18:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt semmi igazábol. Egy hét után lett tüszős mandula gyulladása de azt meg szerintem a korházban szedte össze. Mert ott kapta meg a tojás allergiája miatt.
2013. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös.

Képzeld a fiam már átesett egyszer a 3 napos lázon,úgyhogy köszönöm,tudom mi az és tudom az milyen volt.

Az oltás tünetei jelentkeztek nála így és nem egy ismerősöm gyerekénél...

2013. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy szeretem az ilyen okos embereket/anyukákat.

Azt sem tudja ki vagyok,ki a gyerekem és ő megmagyarázza,hogy a fiamnak 3 napos láza volt...

No komment...

4-es voltam!

2013. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!