Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek, ha a szomszéd...

Mit tennétek, ha a szomszéd egész nap bömbölteti a zenét, és nem bír aludni a Baba tőle?

Figyelt kérdés
Ez őrület már,lett szólva,hogy neki is van joga hallgatni zenét,de nekünk is van jogunk pihenni,főleg egy Babának aki csendben szokott,nem a tv-nél,vagy bármi másnál!Egy darabig csend volt,és ráadásul ebben az utcában nekem van pici babám,és pont a szomszédban ordít a rock,meg a többi idétlen zene,és nem halkítja le!Lehet azt úgy is hallgatni,hogy csak ő hallja,mert mi nem vagyunk kíváncsiak rá!Segítsetek,mit tegyek?!
2009. okt. 20. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Bemérethetitek, de ha nem haladja meg a határértéket (amit azt hiszem 80 dB és azt nehéz meghaladni) akkor semmit nem tehettek.


(Egyébként a gyereknek nem jó a teljes csendben alvás, mert megszokja és rossz alvó lesz. A lakásban lévők zajai, zene mellett jó altatni)

2009. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha már beszéltetek vele és nem hajlandó lejjebb venni a hangerőt, akkor sajnos sok mindent nem tudtok tenni. :( De elképesztő, hogy milyen önző dög emberek vannak. Hallkabbra véve is hallja a zenét, de neki fontos, hogy ordítson. Komolyan, nem tudom hová tart a világ, ha ilyen önző, csak magával foglalkozó emberek vannak. És hát rengetegen vannak.
2009. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Indokolatlanul nem kelthet zajt, jelentsd fel.


[link]

2009. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

jaj, ezek a szomszédok.képzeld nálunk a felső szomszéd járkál egésznap kopogós cipőben.hallom, hogy melyik helységben van éppen.és mikor megemlítettem neki, közölte, ő itthon sincs.hát akkor szellemek élnek felettünk?

nemtudunk mit tenni.tűrűnk.

:(

2009. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen,ez borzasztó,hogy az emberek többségét nem érdekli más,csak önmaga.Csak ha mi tudunk alkalmazkodni máshoz,jó lenne fordítva is!Mert mi is ha olyan munkát végzünk kint az udvaron,bizony szólok először a szomszédnak,hogy nem zavarjuk-e ha fát vágnánk,mert 2 éves a kisfiú,Ő is alszik napközben,vagy Apa éppen éjszakás,és hát magamról tudom milyen az ha 2-3 óra alvás után arra ébredek(éjszakai meló után)hogy bömböl az idétlen zene,vagy kopácsolnak,vagy bármi ami hangos.Ha tehetném bizony olyan helyre költöznék ahol nincsenek,vagy kevesen és Alkalmazkodó,megértőek!A zene úgy hallatszik be,hogy mintha az ablak alatt szólna,tehát nagyon.10 hónapos gyermekem van,és bizony Ő csendben alszik,nincs zaj körülötte,én sem szeretem ha szól a tv,zene.Akkor hallgatunk zenét babazenét amikor altatom,de az is halkan.Világ életemben csendes voltam,ezt szoktam meg.Csak amióta nagyon messze elköltöztem,itt elég furcsák az emberek.Itt tényleg azt csinál mindenki amit akar sajnos,hát nálunk nem így van.Hova jutott M.o-g?!Mondtam ha semmi nem segít akkor majd nagy tégla fog, ha nem veszi halkabbra azt a hülye tücc-tüccét! ... :)
2009. okt. 21. 21:20
 6/8 Zserno válasza:
94%

Felettem meg a hölgy gyerekei keserítik meg az életünket.Az sem jobb mint a zene.Szóltam neki és azt mondta otthon dirigáljak.Mondtam rendben.Hangfal szekrény tetejére ,hangszorókkal a plafon felé.Lejött ,hogy halkitsam le mert nem lehet elviselni

Mondtam neki otthon dirigáljon.

2017. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
a Baba? nagy B-vel? :D aztarohadt...
2019. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi nemrég költöztünk be a faluba,ahol lakunk. A poén az,hogy körülöttünk nincs szomszéd,de van egy baromarcú a másik utcában,tőlünk pár 100 méterre,aki úgy bömbölteti a tuc tuc zenét (jelzem, most is),hogy tompán,de idehallatszik..én nem tudom,hogy az ő közvetlen szomszédai ezt eltűrik?? Már egyébkènt reggel 8 óta tart...

Együttérzek...

2020. jún. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!