Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Meddig lehet tűrni a szomszéd...

Meddig lehet tűrni a szomszéd kutya kibírhatatlan egésznapos ugatását? Már szóltunk párszor, hogy legalább az 1 éves gyermekünk tudjon napközben aludni, de nem igazán érdekli őket.

Figyelt kérdés
Közvetlen a házunk mellé van lecsukva a kutyájuk,így minden ugatása elég hangos,idegesítő.
2011. máj. 8. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Vegyél egy nagybirtokot, közepére építkezz, így nem kell elviselni semmit a szomszédoktól.
2011. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Látom nincs gyereked,majd megtudod...1 éves gyerek még van amelyik napközben 2X alszik,mivel kicsi,több az alvásigény.Le nem lőhetem,mert fel kell nevelnem a gyerekeimet és ez a börtönből nehéz lenne.Szóval NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉRNÉK,HOGY KIHEZ FORDULHATNÉK EZ ÜGYBEN ESETLEG?HASONLÓ TAPASZTALATOKAT!
2011. máj. 8. 15:26
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezt a házat is alig bírjuk fizetni,nemhogy vegyek másikat,építkezzek.
2011. máj. 8. 15:27
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk csukd be az ablakot.
2011. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha megkövezed, az állatkínzás. Ha lelövöd, nem. Nem büntetendő. Esetleg kártérítést követel majd a gazdája.
2011. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom mondani, hogy dobálj át neki csontokat ugy, hogy a szomszéd ne lássa. Egy jó copákkal órákig elvan. ÍHa jó a viszonyotok a szomszéddal nem lehetne megbeszélni velük ? De panasszal is élhetsz a hivatalba. Én sem nézném jó szemmel ha a kicsi gyermekem nem tudna nappal aludni.
2011. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Ha be van zárva a kutya, nem csoda.

A gazdáját kell megverni, ha az nem segít utána a kutyát is.

2011. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Viseld el, ennyi. Most még is mit csináljon a kutyájával, a kutyák ugatnak, majd megszokja a kölyköd.
2011. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Kérd meg a szomszédot,hogy tegye máshová a kutya házát.

De egy éves gyerek már,ha álmos,akkor zajban is elalszik. Nálunk a panelban állandóan volt kutyaugatás,hangos zene stb. a gyerekek hamar megszokták és aludtak. Csak a felnőtteket zavarták,de tenni nem lehetett semmit ellene.

2011. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

A gyerek majd megszokja. Nekem a mi kutyánk ugat elég sokat, elég hangosan, pont az ablakom alatt. Én tudok tőle aludni.


Esetleg, ha van rá mód, költöztesd át egy távolabbi szobába.

2011. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!