Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik egy napotok járni...

Hogy telik egy napotok járni tanuló kisgyereketekkel? Mennyit vezetgetitek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 10:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Amikor járni tanultak, akkor soha nem vezetgettem. Ha vezetgeted, akkor nem tanul meg egyensúlyozni és esni sem. Mindkettőre szüksége van a biztos járáshoz.

Hagytam őket egyedül próbálkozni. Csak arra figyeltem, hogy ne legyen semmilyen éles bútor, amibe beleüthette a fejét.

Ha elestek, akkor is hagytam, hogy egyedül keljenek fel.

2013. júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Egyet értek elsővel.

Egyetlen egyszer volt, hogy úgy esett el a járólapos előszobában, hogy beverte a száját, de különben nem volt komolyabb baleset.

2013. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
olyanok válaszát várom, akik nem a négy fal között élik gyeses életüket...
2013. júl. 18. 10:20
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, bal lábbal keltél?


Képzeld, én sem a 4 fal között éltem az életem a kicsivel, csak akkor nem mentünk ki, ha beteg volt, vagy szakadt az eső.

Ettől függetlenül őszintén írtam, hogy soha nem vezetgettem a fiamat.

Kint vagy a babakocsiban ült, vagy (leggyakrabban) motorozott, vagy a játszón pl. mászott a gumikockákon, vagy a kavicson (mondjuk azt utálta). Nagyritkán cipletem.

Elég későn indult el, viszon utána már egy baleset sem volt.

2013. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem keltem bal lábbal:)

az én gyerekem most tanul járni (nem az első gyerek)

reggel felkel és mutogat az ajtó felé, hogy ki akar menni sétálni, így lemegyünk és megy, én fogom az egyik kezét, ő pedig felfedezi a világot, nem fogok a szobában megpusztulni, megyünk a hűvösbe...

2013. júl. 18. 10:36
 6/17 A kérdező kommentje:

ő a játszótéren sem üldögél, hanem megy,mit akit felhúztak...

már a hinta sem érdekli, hanem csak séta, séta.... és bizony kell vezetgetni, attól még meg fog tanulni jól esni...

2013. júl. 18. 10:38
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem szívesen válaszolok ilyen unszimpatikus kérdezőnek...


Nem ülünk 4 fal közt mivel kutyánk van akivel napi 3-szor lemegyünk sétálni.

Nem vezetgetem a fiam, lemegyünk csatos hordozóval, ha olyan helyre értünk akkor kiveszem, ő elbóklászik magának, ha elesik hát elesik, nem a betonra teszem. Ha elfárad visszakötöm és kész.


Soha nem vezetgetem, mint ahogy nem is ültettem soha, mindent magától csinál, így az egészséges.

2013. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

nekem meg a te válaszod unszimpatikus, és fellengzős...

én feltettem egy kérdést...

2013. júl. 18. 10:59
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem első gyerek és ráadásul iyg felvágták a nyelvedet,mi az istennek kérdezgetsz itt,ha ennyire tudod mi a jó és mi nem?Már 1hónapja tud állni a lányom,kapaszkodva lépeget is saját magától.Én nem lépegettetem,mert magától kell majd járnia,nem kézenfogva,erről ennyit.És nem,nem viszem játszótérre,mert mindent szájába vesz még.Mit csinálna ugyan ott?!Hinta fél mp-ig érdekli.Ő még csak felfedez és ennyi.9hós múlt
2013. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi sem ültünk 4 fal között soha,sőt a fiam nagyon energetikus,semmi más nem érdekelte csak a séta.Ettől függetlenül soha nem vezetgettem.Mi úgy csináltuk,hogy vittünk kismotort,játék bevásárlókocsit,vagy bármit amit lehet tolni és abba kapaszkodott és úgy sétált.Vagy egyszerűen megfogta a babakocsit és úgy sétáltunk.
2013. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!