Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek kisfia van anyukák ti...

Akinek kisfia van anyukák ti vagjatok a haját vagy fodrász?

Figyelt kérdés

Milyenre vagjatok?

Szívesen látnék képeket a fiatok Hajarol

Az én fiam 8hónapos már elég hosszú a haja le kéne vágni neki de fogalmam nincs hogyan..nem akarok igazából teljesen tüsis hajat olyasmire gondoltam hogy hátul rövidebb felül egy centis kb.


A fufrujat már levagtuk 3x olyan hosszú volt neki de egyre hosszabb és dusabb a hajacskaja

Tudnatok feltenni a fiatokrol képet ?



2013. júl. 18. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most egy éves lesz a kisfiam fél éves kora óta mi vágjuk a haját. Géppel úgy 4-5 millisre. Nincs frizura örülök, ha gyorsan végzek vele, mert már nem nagyon tolerálja a dolgot.
2013. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

3,5 éves a fiam, 15 hós volt, amikor először vágtam neki géppel, otthon (későn kezdett értékelhető mennyiségű haja lenni).

Eddig kétszer voltunk fodrásznál, vagyis jellemzően én nyírom, géppel otthon, kb. kéthavonta.

A mi fodrászunk 1 év alatti gyerkőcöt nem is vállal.

Tesómnak két nagyhajú gyereke van, ő otthon vágja nekik 6 hós koruk óta, de ollóval.

2013. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Otthon vágjuk géppel. Télen ritkán (1-szer talán), tavasztól gyakrabban.
2013. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

az én kisfiam 3 éves, mi is géppel vágjuk. Nem teljesen kopaszra, hanem olyan pár milliméteresre.

Frizurája nincsen, frufru teljesen elképzelhetetlen az ő fej- és arcformájához.

Nálunk 3-4 hetente van teljes hajvágás, kb. 2-3 hónapja nincs sírás, hiszti stb.

Nagyon dús, nagyon göndör és nagyon gyorsan növő, kifejezetten szép haja van a kisfiamnak, félvér.

Szép napot:

2013. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

10hós volt a fiunk mikor először lenyírtuk a haját. Otthon, géppel, kb 1centisre. Én szívem szerint már 8hósa is vágtam volna, de vmiért elhúzódott. Most 4hós a kicsi, neki biztos hamarabb fogjuk, már most elég hosszú.

A nagynak mindig is mi nyírtuk, mindenhol egyforma rövidre. Először fura volt, h kis golyó feje lett tőle, de nagyon jól áll neki. Minden nyírásnál egyre rövidebb lett. Most nyáron 3mm, télen 5mm szokott lenni. 1,5-2havonta vágjuk.

Mi egyrészt spórolás miatt nyírjuk itthon, másrészt 1évesen ő képtelen lett volna megtartani a fejét a fodrásznak. Örültünk, h azt az 5percet sikerült, aközben is folyton forgott.


Nem tudom mennyire látszik, de töltöttem neked képeket:

Előtte:

[link]

Utána:

[link]

És egyben:

[link]

2013. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3,5 éves a fiam,de fodrászhoz hordom.

Hátul egymás mellett van 2 forgója,és ha mi vágjuk le,nagyon idétlenül néz ki a drágám:)(próbáltuk)

Szóval fodrász vágja formára neki 4-5 hetente,mert ha kicsit hosszabb már a haja a forgóknál ezer fele áll neki.

2013. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Nekünk kb 2éves koráig ordította végig azt az 5percet, addig, amíg meg nem értette, és már előre mondta, h "Anya, nem fáj ez, csak hangos!" :-)
2013. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amíg csak a fufrujat kellett vágni, addig én levagtam otthon, de amikor màr rendes hajvagasrol volt szó, akkor fodraszhoz vittük, ez egy éves korában volt! Most 3,5 éves, amúgy nem szereti, ha vágják a haját, kész káosz!
2013. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3 fiam van, apa vágja mindnek a haját hajvágó géppel. Rövidre, de nem kopaszos rövidre. Csini fiús fejük van!
2013. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát

kedves 5-ös az én fiam haja is kb.olyan mint a te fiadé volt. felül illetve elől hosszú oldalt és hátul rövidebb. azért is szeretném már levágni neki.

igazán jól áll a fiadnak a rövid haj

2013. júl. 18. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!