Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vágjátok babátok haját?

Hogyan vágjátok babátok haját?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves, de sehogyan sem boldogulunk vele. Ollóval nem merem, a géptől meg nagyon fél. Esetleg valami tipp?
2012. aug. 23. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én ollóval vágom, szintén 1 éves. Férjem segít tartani a fejét.
2012. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Elsőre ollóval miközben aludt (ha elalszik,akkor bármit lehet vele csinálni,körmét is igy vágom mai napig)

Aztán 2 éves korától géppel,apa ölébe ült,apáét is levágtam,látta hogy nem bánt,és hagyta hogy az övét is

2012. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Na erre már egy egész rituálét kiépítettem. Először beültetem az etetőszékébe és kezébe adom a gépet kikapcsolva. Nézegetjük, örülünk neki és imitáljuk, hogy mit fogok vele csinálni. Aztán bekapcsolom, hogy szokja a zajt meg a rezgést. Aztán kilyukasztom egy kukás-zsák alját és ráhúzom a gyerekre, hogy ne legyen minden csupa haj és kezdődhet a nyírás. Így sem tetszik neki túlzottan de csak azért mert tarom a fejét, hogy ne mozogjon. Ha nagyon nyűglődik akkor bekapcsolom a tv-t és többnyire így már megy a nyírás. :)
2012. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem kislányom van 1,5 éves és fodrász vágja.Rengeteg haja van,hosszú és göndör,én nem merem neki.
2012. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kanapéra kukazsák, keresek olyan csatornát, amin hosszú reklámblokk megy és akkor fésű, olló.

Mivel nem hagyom neki borzasztóan megnőni, rendszeresen vágom, igazítom, így nem tart sokáig.

Az első nyírást fodrász végezte, ott végig üvöltött szegényke, itthon bírja. Majd ha már megérti, hogy a fodrász Margitka nem kínozni akarja, akkor viszem újra. :)

2012. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
géppel.végigordítja,de nem érdekel,muszáj levágni,ki lehet bírni azt a 3perc üvöltést,neki is,nekem is.
2012. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
3-as: bocs de ez gáz...
2012. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7-es: Mi a gáz? A kukás-zsák? Tudom bizarr kicsit, de mondj jobbat! Szerintem ez még mindig kellemesebb minthogy mindenhol csupa haj legyen mert ha pl egy törölközőt vagy nem tudom mit terítenék rá az 1mp múlva a földön lenne...
2012. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs a kukászsákkal


bár nyáron mi udvaron nyirjuk,olyan minden,de összeseprem és kész,vagy elfujja a szél,macskaszőr mellett elfér amit azt seprem össze,aztán fürdés rögtön.

2012. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs túl hosszú haja a fiamnak, így 0-ással vágtuk neki most a nyáron. Az elsőnél alig tudtuk lefogni a férjemmel, a 2. sem tetszett neki, de szépen hagyta. Géppel vágom.
2012. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!