Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémára milyen krémet ajánlot...

Ekcémára milyen krémet ajánlotok 9 hónaposnak?

Figyelt kérdés
Még nem tudom mitől van, doki szerint lehet a melegtől is. Azt mondta sudocrem, de nem vált be.
2013. júl. 19. 07:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári fürdetővel fürdesd, ha nem vészes akkor 1-2 nap múlva elmúlik.
2013. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) Azzal fürdetem.
2013. júl. 19. 08:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérjetek kevert krémet az beválik, a sudocrem nem ekcémára való legalábbis nekem ezt mondta az orvosom.
2013. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
[link] én ajánlom neked ezt az oldalt.nagyon sok helyen olvastam már hogy a kisgyermekek ekcémájára ilyen szappant használnak és teljesen bevált.a facebookon is fent vannak ha rájuk írsz szívesen válaszolnak és megmondják mi lenne a legjobb a gyermekednek
2013. júl. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Ment a zöld kéz mindenkinek
2013. júl. 19. 08:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekünk a Sanatpoic testápoló vált be, a gyógyszertári krém nem volt rá jó.

Ez nem olyan drága és sokáig elég.

Naponta kb 3-szor átkenem vele a problémás részeket és nagyon szépen rendben tartja a bőrét.

A shea vaj is jó volt, csak azt ilyen melegben túl zsírosnak találom, nem szívódik fel olyan hamar, én se szeretem, ha melegben tapad a bőröm a zsírtól, így a lányomra se kenem szívesen.

2013. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) Kipróbálom ezt a Sanatopicot :) Remélem lesz a gyógyszertárban...
2013. júl. 19. 10:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Én próbáltam a Sanatopicot beszerezni, de sajnos nem sikerült.

Pedig én is kipróbálnám magamon is meg a lányomon is.

2013. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Nálunk sem tartanak a gyógyszertárban, de megrendelték és másnap már mehettem is érte. Érdemes megkérdezni ezt az opciót, ha épp nincs készleten.

2013. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ekcémát okozhatja étel allergia is, sőt ha gyógyszertári fürdetöt használsz akkor szinte biztos hogy nem attól ekcémás. Ha szoptatod akkor az is számít amit te eszel meg.
2013. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!