Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen zenélő játékot ajánloto...

Milyen zenélő játékot ajánlotok 10 hónaposnak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
pl. kis busz alaku,amelyiken állat fejek vannak,és annak az állatnak a hangját utánozza,amelyiket megnyomja.
2010. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt a "zenélő dobozt" ajánlom (nem tudom másképp megfogalmazni), amit a kisfiam húsvétra kapott a nagyszüleitől. Tényleg olyan doboz formája van, az elején egy parasztudvar van síkban ábrázolva, rajta egy házikóval, sokféle állattal (kakas, kacsa, tehén, ló, malac) és egy szekérrel. Ha megnyomod az állatokat, az állatnak megfelelő hangot adja ki, a szekér egyik kereke pedig többféle dallamot játszik. Kicsit idősebb babáknak van ajánlva, ennek ellenére a 10 és fél hónapos kisfiam akár egy fél órát is eljátszik vele, közben táncol a dallamra. Nagyon édes! Azt hiszem, hogy az Auchanban vásárolták.
2010. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fisher Price-nak vannak nagyon aranyos zenélői: kutyus, maci, robot... De szerintem ennyi idősen mindegy, csak lehessen rajta a gombokat nyomogatni és hangot adjon! Viszont olyan játékot válassz, aminek nem a hangjától nem mész a falnak fél perc múlva! :) Mi kaptunk olyan csigát (mi csak kreténcsigának hívjuk), amibe egyszer tettünk elemet, de aztán gyorsan ki is szedtük, mert valami borzalmas hangja volt!!!
2010. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lányom szülinapjára fisher price daloló mondókáskönyvet kapott. nagyon édes, kellemes a hangja is, és van rajt nyomkodni való:)
2010. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!