Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Viburcol kúpot meddig kell...

A Viburcol kúpot meddig kell használni? Amint javulás van elhagyandó?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy nem kell hosszútávon használni, hanem amikor javulást tapasztalunk, abbahagyni, hogy ne legyen ellenkező hatású. 3. alkalommal kapta a 6 hónapos kisfiam, első 2 éjszaka semmi hatása nem volt, viszont ma úgy aludt végig 9.5 órát éjjel, hogy mindössze egyszer ébredt, álmában evett és aludt is tovább reggelig. Akkor már ne is adjam neki, vagy ma azért még igen, hogy lássan, tényleg jobbak lesznek-e az éjszakáink, vagy ez most csak "véletlen" volt így (ritkán van 1-2 ilyen jó éjszakánk).
2013. júl. 19. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont amikor elkezd hatni nem kellene abbahagyni. Én legalábbis soha nem hagyom abba ilyenkor és még sosem tapasztaltam ellenkező hatást, bár nem tudom mire gondolsz ez alatt.
2013. júl. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is adnék még 1-2 napig mindenképp belőle lefekvés előtt.
2013. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A homeopátia egyik szabálya, hogy amikor javulás van, abba kell hagyni a kezelést. A homeopátiás szerek ugyanis arra jók, hogy beindítsák a szervezet öngyógyító funkcióit, ami nálatok is már teljesült :)


Hagyd abba nyugodtan.

2013. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Így értettem én is, hogy abba kell hagyni, amint beindult a javulás, ahogy az utolsó válaszoló kifejtette :)

Mégegyszer köszönöm nektek! :)

2013. júl. 19. 13:08
 5/7 anonim ***** válasza:
és hogy aludt utána, hogy elhagytad? most mi is ugyan így vagyunk, ma nem adom neki, remélem nyugis lesz
2013. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, most láttam csak, hogy írtál.

Viburcol után általában jobban alszik. Bár 11 hónapos múlt, az éjszakát még mindig nem alussza át, többször megébred. Amikor fogacska is jön, mint pl. most is, akkor nem hat a Viburcol, maximum a végén, amikor már nem ébred annyiszor és nem sír keservesen, de ígyis megébredt 1-2x, csak vissza is lehet tenni aludni könnyen.

2014. jan. 4. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig a mi dokink pont a fogzásra mondta hogy vegyek neki, de eddig 3 éjszakát oldott meg, aztán többet nem hatott :( már nagyon ki vagyok !! :'(
2014. jan. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!