Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az ikrek hány...

Szerintetek az ikrek hány százalékát keverik össze?

Figyelt kérdés

Megszületik pl Anna és Panna. Kapnak karszallagot, hazaviszi őket a mamájuk és leveszi az azonosítót. Anna és Panna tökegyforma. Semmi egyedi jel nincs a két babán, ami megkülönböztetné őket.

Mi van akkor, ha nem tudják melyik melyik? Ha összekeverednek...

Csak nagyon érdekel ez a kérdés, van vlknek tapasztalata?


2009. okt. 20. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti kérném,hogy maradjon rajtuk a jel:DAmúgy itt úgy is azt fogják mondani,hogy meglehet különböztetni,mert egy anya tudja melyik melyik:)Amúgy szerintem lehet a síráshangban is különbség,vagy az egyiknek van haja a másiknak nincs,vagy egyiküknek több a másiknak nem:D


vagy ott vannak a Pepita ikrek:DNah nemhiszem h ott volt bibi

2009. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Szerintem ilyen nincs. Még az egypetéjű ikrek sem tökéletesen egyformák. Az anyjuk-ha más nem is-biztos nem keveri össze őket. Nekem is ikreim vannak. Míg mások szerint teljesen egyformák voltak az első hetekben (az apjuk sem tudta melyik-melyik :) ) addig én semmi hasonlóságot nem láttam néhány apróságon kívül. A másik szobából tudtam mikor melyik sír és ezzel azt hiszem minden ikres anyuka így van.

7hónapos pici lányok anyukája

2009. okt. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek egypetéjű lányikrei vannak.Most elmúltak 2 évesek,és már van látható különbség(egyik picit magasabb).Míg csecsemők voltak,hát addig egyformák voltak teljesen.Mondjuk ők nem öltöztetik egyformán őket,így meg lehet különböztetni,hogy ki kicsoda.De amikor anyuka fáradt volt,hát előfordult,hogy egy pillanatra összekeverte őket!
2009. okt. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hármasikreim vannak, kettő közülük egypetéjű. Annyira egyformák, hogy az első időkben én sem tudtam megkülönböztetni őket. Főleg, úgy, hgoy külön voltak és úgy megmondani ki van ott éppen, az nem volt egyszerű. Egymás mellett azért megtudtam különböztetni őket, de néha még úgy is összkevertem, ki kicsoda. A karszalagot mi vettük le itthon, a kórházban még kifúrattuk a füleiket, a fülbevalóról a család többi tagja is meg tudta különböztetni őket. Most 4 hónaposak már látom a különbségeket, de mások még mindig nem. Én már nem keverem őket,most már a hangjuk is más,eleinte még az is tök egyforma volt. Még a homlokukon is ugyanolyan formájú tűzfolt van. Szóval hihetetlen!
2009. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ikreink vannak és teljesen egyformák. Én csaltam kicsit: másmilyen fülbevalót kaptak még a kórházban. ;-)
2009. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ikreim vannak két fiú. Most hét hónaposak. Nem egy petéjűek, de nagyon hasonlítanak egymásra. Az elején mindenki összekeverte őket, én nem . Most is csak én a férjem és a nagy szülők tudják ki kicsoda.
2009. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!