Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki a jövedelme (gyes, gyed,...

Aki a jövedelme (gyes, gyed, csp, tgyás, stb, tehát NEM munkahelyi jövedelem) mellett tud pénzt keresni (legálisan v. nem, nem számít), az a jövedelme hány százalékát tudja így összeszedni havonta?

Figyelt kérdés

Remélem, érthető a kérdés...

Én pluszmunkával a gyermeknevelési jövedelmemen felül annak több mint felét ki tudom szedni, az sztem egy nagyon szép összeg. Azért kíváncsiskodom, hogy lássam, tényleg jól jártam-e a plusz melóval.


2011. ápr. 10. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha összeadjuk a gyedet és a csp-t, az kb 80, ezen kívül olyan 40-et keresek még (tanítok és fordítok). Tehát én is úgy a felét.

De így is nagyon nehéz...

2011. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak feketén tudja, mert ezen ellátások többsége mellett nem lehet munkát vállalni.

Hát kb 40-50 ezret tudok összeszedni, mert napi 2-3 órát tudok csak dolgozni. De ha menne több, akkor dupláját meg tudnám keresni.

2011. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

Igen, gondoltam, hogy csak feketén lehet, de itt nem adóbevallást kérek, és amúgy is anonim az oldal, azért bátorkodtam odaírni, hogy mindegy, hogyan szerzi a pénzt.

Én legálisan-illegálisan jutok hozzá. Én dolgozok, de a kliensnek a férjem cége számláz, így nekem név szerint semmi közöm az egészhez. A férjem cége adózik utána.

Egyébként nem Magyarországon élünk.

2011. ápr. 10. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyeden felül még a gyed 150%-t.
2011. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az összes ellátás felét.
2011. ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi! Ezek nagyon szép összegek. Hajrá csajok!
2011. ápr. 11. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!