Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 4-5. hónapban a has melyik...

A 4-5. hónapban a has melyik részén lehet leginkább érezni a baba mozgását?

Figyelt kérdés
Csak alhas, vagy esetleg lehet már a bordák alatt, a bordák körül is, tehát fentebb?

2013. júl. 20. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg leginkabb az alhasban, max koldok alatt 5 honap korul. Feljebb nem, mert a meh meg nem no tul a koldokon, kb 20-21 hetesen eri el annak vonalat.

29 hkm

2013. júl. 21. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 23 hetes vagyok. Az én magzatom szokta a gyomromat rugdosni, a beleimre rá fekszik, a hólyagomra ráfekszik. De főleg jobb és baloldalt szokott rúgdosni.
2013. júl. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ilyen sokat jelent egy-két hét? Hogy 20 hetesen még csak alhas, 23 hetesen pedig már fentebb is mozgolódhat a pici?

Köszönöm nektek a választ. =)

2013. júl. 21. 14:52
 4/8 anonim ***** válasza:
2 vagyok: Én nem tudom, hogy hogyan kellene lennie, mert unokatesóm 27 hetes ő azt mondja hasa alján érez kaparászó mozgást, hát az enyém nem kaparászik soha. Gondolom mindenki máshogyan érzi, de még is tudja, hogy ez a babája. Nekem hiába mondják, hogy a hasam aljánál kellene éreznem ha nem ott érzem :D Az én magaztkám így szokta, nem tudom másik magzatok hogyan csinálják.
2013. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez is igaz. =)

Köszönöm.

2013. júl. 21. 17:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb a 24.hétig alul,max köldökkel egy magassábna,utána már felül is.Kb 26-28.héttől borda alatt is.Elején nem lehet fenn érezni,mert kicsi a baba és a méhlepény sincs fenn még.
2013. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hm, értem. Valahogy én is így gondoltam, sejtettem. Én viszont (nem vagyok terhes, vagyis 90%ig biztos vagyok benne... 2 nap múlva megyek dokihoz)érzek mozgást a hasamban. körülbelül köldökvonalban vagy felette két centivel és oldalt. Buborék, remegő érzés, furcsa. Lehet, hogy a bélmozgás lenne, viszont eddig én soha nem éreztem a bélmozgásom, főleg nem ilyen intenzíven.
2013. júl. 22. 11:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta mizu veled?
2013. szept. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!