Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem pont baba téma, de talán...

Nem pont baba téma, de talán ide illek leginkább. Szülés után szex? Mikor?

Figyelt kérdés

Dokim volt olyan kedves és szűkebbre fazonírozta a gátamat :S (legalábbis így érzem) Elég kellemetlen, el fog engedni a feszessége? Már 2 hónapos a babám, kezdek nagyon elkeseredni. Más is tapasztalt ilyet?

(mikor voltam a 6 hetes kontrollon dokim csak annyit mondott, hogy a gyors szülés sajnos ezzel jár, szexeljek sokat...)


2010. febr. 6. 01:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet próbálkozni, éppen itt az ideje, hogy a férjeddel is foglalkozzál. A puding próbája az evés!!!!::)))
2010. febr. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
na ez az, próbálkozunk, de nem jön össze :( nagyon kellemetlen és fájdalmas :(
2010. febr. 6. 02:16
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Kb. fel ev, ugyhogy nyugi. Meg csak most szultel szinte! Hat hetig tilos, te pedig nyolc hete szultel. Nyugi, minden rendben lesz! Amugy pedig a ferjed orakig simogasson es izgasson fel, akkor majd lesz valami mar! Nem am o ki van ehezve, aztan pitty-putty:) Simizzen es adjon neked idot, sokat!
2010. febr. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Én mondjuk nem gondoltam ilyenre hogy szűkebbre varrt.De úgy hidd el kereken fél évig féjt így alig voltunk 1ütt 1 kezemen meg lehet számolni!De valóban babám most fél éves és mint akit elvágtak megszünt a fájdalom.JÓ a sex újra:)))!Várj még nyugi jobb lesz a párod is legyen türelmes!!
2010. febr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
8 hónapos volt a lányom mikor először élveztem a szexet. Pedig én császáros voltam. Előtte kb. 6-szor voltunk együtt.
2010. febr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Én is császáros voltam, és bizony utána az első pár alkalommal úgy éreztem, mint aki másodszorra veszíti el a szüzességét. Nagyon fájt, szinte vinnyogtam, annyira. Most már úgy, ahogy helyrejöttem, és eléggé kitágultam, de sajna most a fogamzásgátlással szenvedünk. Gumit utáljuk mindketten, még nem jött meg, ráadásul szoptatok még, így a gyógyszer is kizárva, és azok a rohadt spermicid kúpok meg tabletták úgy csípnek, hogy megőrülök.... Pfff... nem egyszerű...

Banyuci

2010. febr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6 hós a babám.Szülés óta 6x voltunk együtt.Nekem már nem fáj,sőt.....már szinte minden nap csinálnám.


Ti mivel védekeztek???Gyógyszer??Óvszer???

Nekem anyatejes a babám.Kiírta a doki a gyógyszert,de nagyon drága és félek is tőle.Szóval mi gumizunk.

2010. febr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
7:54-es vagyok. Mi nem védekezünk semmivel. Már nem szoptatok, jövőre akarunk belefogni a második baba projektbe, de ha most jön hát jöjjön.
2010. febr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

mi 6 héttel a szülés után kezdtük, fájt az első, majd a második, de minden alkalommal egyre kevésbé, jobban akartam minthogy fájjon, aztán egy pár hét múlva megszűnt a fájdalom és azóta minden a régi, sőt!

Mi eleinte kiváltottuk a cerazette tablettát, de drága volt így maradt a régi módszerünk a megszakítás, tudom hogy nem biztonságos, bő 8 évig bejött, ha meg most nem hát akkor bumm neki: jön a tesó!

2010. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szintén császáros voltam. Letelt a 6 hét, férjem már alíg várta, hogy legyen valami. Hát nem lett. Mint már előttem írták, a szüzesség elvesztése nem volt olyan fájdalmas, mint a szülés utáni 1. próbálkozás. Nem is sikerült bejutnia, úgy fájt már a bemenet elején, hogy nem engedtem tovább. Vettünk síkosítót, azzal ment nagy nehezen. Most 10 hónapos, már kevesebb síkosító kell, de még mindig használunk.
2010. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!