Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik rossz anyagi körülmények...

Akik rossz anyagi körülmények között élnek, azok is vesznek a babájuknak mindent?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen nyil
2013. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig, aztán elfogy az a kevéske, és utána nem.
2013. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Elnézést ezt nem ide akartam írni:D
2013. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ami szükséges igen.

Persze okosan. Pelenkát pl. mindig kuponokkal veszem DM-ben, ruhát turkálóból és amúgy is próbálok mindent akciósan, vagy használtan venni (pl. vaterán).

Új dolog ami nagyobb kiadás volt, csak a kókuszmatrac és a mei tai volt.


Viszont nem vettünk játszószőnyeget, pihenőszéket, légzésfigyelőt, ezek nélkül is szépen felnő egy gyerek.

Meg persze üveges bébikaja is kilőve, sokkal olcsóbb főzni neki.

2013. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan meg próbál neki megadni amit csak lehet.

Mi sem vagyunk tele pénzel de nem is vagyunk csórók,ha mondhatom így.

Mégis minden rucit használtan veszek a lányomnak.Nagyon szépeket lehet kifogni olcsón.:)

Akkor minek vegye meg az ember 1000-ért?

2013. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Babeli Zurzavar ***** válasza:
68%
mi nem vagyunk rossz anyagi korulmenyek kozott, megsem veszunk meg Neki mindent!ha valami luxus kiadas van, pl jatszoszonyeg vagy uj babakocsi akkor mindig hasznaltat veszunk, jo aron lehet hozzajutni egy csomo dologhoz!a pelust, a torlokendot, tisztalkpdasi szereket mind kuponnal vagy olcson, netrol szerzem be, tapszerbol meg a dm-sajat marka tokeletes. talan a jpzan gondolkodas is hozzasegit ahoz, hogy nem vagyunk anyagilag rossz helyzetben!
2013. júl. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

Ha rossz anyagi körülmények között élek,akkor nem vállalok gyereket!!!!!!

Hisz az a célom,hogy a gyermekemnek mindent megadjak.

Ne szenvedjen hiányt semmibe.

2013. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%
11:38-assal kell egyetértenem. Nem arra fogok gyereket szülni,hogy lessem a kuponokat és mindig az akciókat. Igen tény nem kell a babának luxus cikk,de nem a 100 forintosba fogok neki pelenkáért szaladgálni és ha megvehetem neki a márkás termékeket ne én legyek már leugatva a "szegényebb" részről.
2013. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

11:51-es.

Sajnos mindig lesznek nehezebb körülmények között élők.Akik nem tudnak pl márkás pelenkát venni a gyereküknek.Lehetséges,hogy életük végéig a szegényebb réteghez fognak tartozni.Akkor ne is vállaljanak gyereket???

Én sem a legdrágább pelust veszem a lányomnak,így inkább n is vállaltunk volna gyereket???Vagy ezt,hogy gondolod?

2013. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6%
Tőlem azt csinálnak amit akarnak én magamról beszéltem,nem másról, ha szegény volnék biztos nem szülnék,de ez én vagyok. Ettől függetlenül tőlem az is szülhet aki éhezik. Ne haragudj,de de nem provokálásnak és vitának szántam szóval én itt zártam le a témát. Látok a környezetemben ezt azt és hát sajnálatra méltó. Minden jót.
2013. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!