Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik családi házban laktok...

Akik családi házban laktok valaszolnatok?

Figyelt kérdés

Kint van 30fok ha nem több a házban lehet 24-25fok. A nappaliban jarolap van ami azért hideg

Ha a fiamon rövid nadrág van vagy body jéghideg a lába mindig ezért ha bent vagyunk hosszú nadrágba van bodyba es zokniba.

Nem oltoztetem túl?

9hónapos


Ti babátok lába nem hideg a jarolap miatt?

Habszivacs van de már iazonyat gyorsan mászik és mindig lemaszik rola



2013. júl. 22. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nadrág csak egy vékony pamut naci,akkor nem öltözteted túl.a bady az nem hosszú ugye? ha igen akkor abból rövidet adj rá
2013. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó így, ha vékonyabb fajta a hosszú nadrág. Az én fiam már nagyobb, szaladgál, de zoknit én is adok rá bentre.
2013. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze rövidujju body van rajta
2013. júl. 22. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem öltözteted túl.Az én kislányomon is van zokni,sokszor pamut hosszúnadrág,amikor kimegyünk,akkor leveszem a zoknit,meg a nadrágot.
2013. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!Az én kisfiam,mióta letudja venni a zoknit,azóta nem hajlandó a lábán elviselni.Szintén járólap van nálunk is.Egy örök harc volt vele a zokni,tutyi felvétele.Aztán az oviban már csak a tutyit vette le,a zoknit nem.

Szerintem is kell bentre a zokni! :)

2013. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én body helyett csak pólót adtam rá, mert soknak tartottam a 3 réteget a fenekén :) /pelenka, body, nadrág/
2013. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is 25 fok van és járólap is, a kisfiam szintén 9 hónapos. Én nem nagyon szoktam variálni a kinti-benti öltözékét. Ujjatlan napozóba van zoknival, vagy ujjatlan body+rövid nadrág+zokni. Arra próbálok odafigyelni, hogy keveset legyen a járólapon.
2013. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6 éves, és jéghideg szokott lenni bent a lába, tehát ZOKNI! Nekem is...:)
2013. júl. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!