Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers active baby vélemények...

Pampers active baby vélemények? Vékony? Átázhat? Jobb minta Rossmannos Babydream?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 13:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*bocsánat,javítom: "mint a"
2013. júl. 23. 13:10
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi használjuk én nagyon szeretem. A pampers minösége az olcso pelenkák közül max a DM-s közelíti meg, de az meg túl vastag és merev.

Rossamnos nekem nem jött be, nekünk szinte az egyik legrosszabb pelenka volt.

2013. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

születésétől ezt használjuk,én nagyon szeretem.Próbáltunk mást is(liberotol,saját márkásokig,mindegyikből alig vártam,h elfogyjon)

Átázás,2 év alatt kb 10x,de lehet,hogy sokat mondok,és olyankor is általában már méretprobléma volt.

2013. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk jobb volt a Rossmannos és jó puha is.A Pampers szerintem büdös főleg pisisen.Nekünk kb a fehér tesco,auchan és libero nem váltak be csak.De újszülöttként a Pamperset se adtam volna rá.Amig csak tejcsis/tápszeres volt,éjjelre csak a zöld tesco bírta,mert nagyon hamar átaludta az éjjelt már (12óra legalább).
2013. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem volt az Active Babyt, szerintem a legjobb pelus! Nem volt vele baleset, sok pisit felszívott. De sajna bugyipelenkára kellett váltanom, mert a lányom nem tűrte a fekve pelusozást már...
2013. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagyon bevált. Használtunk banylove-ot is, az sem rossz, de szorítja a lánykám combját (jó husis combja van).:-) 1 éjszakát simán kibír nálunk és kuponokkal nagyon olcsó! Pl most a dmben 8000 Ft a 132 darabos, ebből még lejön 25%, így 6000 Ft lesz. Azaz 45 forintért veszem darabját.
2013. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mi már csak ezt használjuk,kipróbáltunk szinte mindent,de ettől jobbat nem találtunk,kényelmes,sokat bír
2013. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Éjszakára teszem a gyerek alá, nagyon sokat bír, én meg vagyok elégedve. Nappalra Babydream-et használunk, az is nagyon jó, de az éjszakákat már nem bírta.
2013. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Mi most váltottunk Liberoról Pempersre, mert már nagyon sokat mozog, a Libero vastagabb, a Pempers vékony, kényelmes., de csak nappalra használom. Éjjelre még mindig Libero megy, nekünk ez vált be, mondom, csak annyi bajom van vele, hogy vastagabb. A body-kat is kényelmesebb bekapcsolni, ami már egy kicsit szűkös volt a Liberonál. Olcsóbb pelusból csak a sárga Tescosat próbáltuk, addig, amíg nem kezdett el jobban mocorogni, jó is volt, de csak nappalra használtam.

Az átázásról csak annyit, hogy nem mindegy hogy passzol-e a méret, hogy jól adaod-e fel, és az sem, hogy mennyit iszik lefekvés előtt. Kakit eddig még minden pelus csak akkor engedett ki, ha pisivel is tele volt már.

2013. júl. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Puskásné B. Marianna válasza:
A legmegbízhatóbb pelenka , valamint a legsterilebb ( ezt szakember mondta ) . Nekem a Sleep& Play ( narancssárga Pampers ) is bevált , azzal sem volt soha gondom ( kicsit olcsóbb mint az active baby ). Viszont volt még egy amit nagyon szerettem, csak ritkán kaptam , a Fixies , az sem az olcsó pelusok közé sorolható , de minőségre az is kiváló !
2013. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!