Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers active baby vélemények...

Pampers active baby vélemények? Vékony? Átázhat? Jobb minta Rossmannos Babydream?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 13:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pelenkaügyben mindenki mást fog mondani, és vlsz egyik sem lesz azonos a te véleményeddel.

Nekem a pampers nagyon-nagyon NEM vált be, messze a legrosszabbnak találtam, ezt 3 gyerek után mondom. A pisit úgy-ahogy elnyelte, a folyósabb kaki folyton kifolyt a hátán, mivel hátul nem gumis és nem tart. Éjszaka mindig, mindegyiknél átázott, az enyémek nagyon sokat szoptak, később ittak, éjszaka is felkeltek inni/szopni.

Nekem a libero jött be, és a dm-es, ami régebben szintén gumis volt hátul, aztán újítottak, és azóta vékonyabb, de nem is olyan jó kaki-ügyben. A libero ritkán ázott át és a kaki sosem jött ki a hátán a gyereknek. Ha a body szűkebb volt, váltottam nagyobbra, de a merevsége egyébként meg a csípőficam ellen jót tesz. A Babydreamet nem nagyon használtam, errefelé nincs Rossmann, de nem volt rossz. A barátnőm pl. csak azt veszi.

Én moshatót is használtam, azok is átáznak, de nyáron jók, főleg, ha korai leszoktatásra készül az ember.

Steril igazán csak a mosható hagyományos textil lesz, amit manapság csak büfihez használnak, és az is csak akkor, ha főzöd. Nálunk az egyiknél ez is szempont volt, és attól irtó gyorsan leszokott a pelusról.

Az egyik sokáig volt éjszakai pelusos, ő csak a liberót szerette, a többit kényelmetlen anyagúnak találta. De ez is nyilván egyéni.

2013. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Valamennyi hozzászólónak : Gratulálok mindannyiótoknak. Öreg pasi vagyok, rég használok nyílt vitalapokat. Ilyen gyors, közvetlen, őszinte együttműködést még nem tapasztaltam. Bár másban is így alakulna az eggyüttmüködés...mint egy ilyen segítségben, véleményadásban. Még egyszer gratula...doki
2013. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!