Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A dm-es, vagy a rossmannos...

A dm-es, vagy a rossmannos úszópelus a jobb? Melyik mennyi (mennyiség, ár)?

Figyelt kérdés
Egy strandolós napra kb. mennyi úszópelussal készüljek? 9,5 hós a fiam. Köszönöm!
2013. jún. 19. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi dm-est vettünk és jó bevált. 4-5 db-ot vinnék.
2013. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

4-5 db szerintem elég, attól függ ugye hányszor cseréled. Hallottam olyat is, ha nem pisil/kakil be meg lehet szárítani, de még sose próbáltam..

Ja és én liberot vettem, mert jobb áron volt mint a dm-es.

2013. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. jún. 19. 23:54
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk is libero úszópelus van.4-5 db elég.amúgy én megszoktam szárítani neki.persze ha nem kakil bele.itthon szoktunk medencézni és amikor kijövünk a vízből akkor leveszem róla és kiteszem száradni a pelust.
2013. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap vettem Babydreamest 10db volt 1200ft.Nagyon elrontottam,mert csak Libero volt a fiam méretében,azt meg nem vettem meg mert a sima pelus is csúnyán elbánt vele,és így a B.d-ből vettem ami csak 12kgtól volt,a Fiam pedig 10kg.Tegnap kipróbáltuk itthon és belefolyt a víz. :-( Én azt hittem,hogy abból elég 1 max2 egy fürdőzés alkalmával,ha nem lesz benne kaka.Amúgy a tegnapit én is szárítom,olyan drága,nem éri meg kidobálgatni
2013. jún. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy strandolás alkalmával ha nem kakil bele akkor én visszaszoktam rá adni mikor visszamegyünk a vízbe, a hétvégén egész délután estig kint voltunk a strandon és csak egy pelust használtunk el
2013. jún. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az úszópelusba belefolyik a víz, sőt a pisi is átmegy rajta, arra jó, hogy a kakit megfogja, ha kijön. Amúgy meg egyáltalán nem vízálló, a lényege az, hogy nem szívja magába a nedvességet, mint egy rendes pelus.
2013. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!