Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe "kerül" egy baba...

Mennyibe "kerül" egy baba havi ellátása kb egy éves korig? Miket vesztek meg? Ruha, babakocsi, kiságy nem számít bele.

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pelus,popsitörlő,babakaja (vésztartalék,ha mennénk valahová vagy nincs kedvem/időm főzni),zöldség/gyümölcs/joghurt/krémtúró stb

Pelusból ha tudok szerezni Dadát,akkor az egy hónapra kb 5ezer.

Popsitörlőből Rossmannos vagy bármi jó,ez változó de szerintem 4*80db elég egy hónapra,ez kb 1600ft.

Babakaja el van téve 8-8 db általában főzelék és gyümiből is,de van hogy 2hónapig sem fogy belőle.Gyümis 180ft/db,főzelék 280/db.

Tejpép elég sok,de kell mert nincs meg a tejalap a tápszerrel neki.Reggelire kap csak,kb 4doboz egy hónap.Ezt is akciósan veszem általában,igy 2ezer/hó.

Tápszere 4*400g 886ft,max 2doboz kell egy hónapban,így ez 443ft.

Krémtúró,joghurt kell ezek kb 2-2,5ezer/hó.

Zöldség/gyümölcs rengetegbe van,szerintem 10 ezer felett bőven.

Tészta neki nem drága egy hónap egy zacsi durumtészta,kb 300ft.9,5hós de lassan már eszi majd amit mi,ha tojást is kaphat már.A többit meg tej nélkül csinálom neki.

2013. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szandy89 ***** válasza:
100%

Úgy van ahogy az első írta!

Nálunk is olyan 30 körül havonta és akkor semmi extrát nem vettünk még!!


9hós a kisfiam

2013. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Közvetlen szülés előtt, úgy kb. 300 ezer.(babakocsi(miénk travel systemes), pelenkázó merev, kiskád, kiságy(minekünk felesleges volt, mert olyan szarul volt, hogy mellettünk aludt), vmi szekrény amibe a cuccait rakod, fejőgép, fertőtlenítő(mikrós), mérleg, ruhák, 2-3 csomag pelus, magadnak Tenás, egészségügyi betét, dokinak pénz.

Aztán havonta, mikor mi kell.Én mindent megvettem, de jó is volt, pl.:mérleg, mert kellett, diétásnapló miatt, minden etetés előtt után mérni kellett.

pelus attól függ,mikor milyen kell és mekkora. a baba.Én 1-s méretből 1 csomagot használtam, mert már nagy volt a baba.

2013. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!