Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsődekezdés előtt erősíthet...

Bölcsődekezdés előtt erősíthetném valahogy az immunredszerét?

Figyelt kérdés

Kislányom 13 hónapos, valószínű decembertől megy gyerekközösségbe, én pedig új munkahelyen kezdek. Jó lenne valahogy kivédeni a betegséget az elején, mert nem hiszem, hogy örülnének, hogy mindjárt szabival/táppénzzel kezdenék.

Van valami jó ötletetek?


2009. okt. 21. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmiféle mesterséges szert ne adj neki.Azt pedig,hogy az első időkben elkapja a gyerekbetegségeket,nem is tudod kivédeni.Minden bölcsis ovis beteg szokott lenni az első időkben.Tapasztalat.
2009. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyan így voltam, a fiam idén februártól bölcsis és most októberben fordult elő először, hogy ez a hét a harmadik amit egyfolytában jár és nem beteg. Egy hét bölcsi, két hét otthon, tehát az előttem szólónak igaza van, de én azért adnék neki már most Cebiont Multi Pluszt, Cebion cseppeket és Echinacea szirupot, ez immunrendszer erősítő. Tényleg minden nap sok idő a levegőn, akár milywen hideg van, hogy edzve legyen valamennyire az immunrendszere. És már most kezdj el keresni nagymamát vagy bébiszittert, akit meg lehet fizetni és bízol benne, mert nagyon nagy rá az esély, hogy az első fél év beteges lesz sajnos.
2009. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam két évesen került bölcsibe. a két év alatt 2 szer volt csak beteg. kap vitacolant és c vitamint. de így is egy hét bölcsi max 2 hét és 2 hetet itthon van.

Szerintem nem lehet kivédeni. Vagyis nekünk nem sikerült sajnos!

2009. okt. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kislányom még nem volt beteg! Ezek szerint felesleges természetellenes dolgokkal tömnöm. Hát nagyszülőt nem fogok találni, mert még mindegyik dolgozik, bébiszitterre pedig nem lesz pénzünk. Ha olyan jól állnánk nem kellene dolgozni mennem. Férjem vállalkozó, majd valahogy megoldjuk. Bár ha ő nem dolgozik pénzt sem keres. Biztos nem lesz egyszerű!
2009. okt. 22. 22:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!