Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok olyan multivitamin...

Ajánlanátok olyan multivitamint 1 éves gyermeknek, ami nem szirup?

Figyelt kérdés
Mostanában nem hajlandó gyümölcsöt enni, ezért szeretnék neki vitamint adni. Vettem Vitacolant, de semmilyen módon nem tudom neki beadni. Gondoltam, hogy veszek tablettásat, hátha azt elrágja, vagy pedig összetöröm és beadom neki. Próba szerencse, csak nem tudom milyent.
2009. okt. 21. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem adnék neki semmilyen mesterséges vitaminokat.Még a felnőtteknek sem ajánlják a lelkiismeretes orvosok.Ha eszik már főzelékeket,abban is van vitamin.(Nem a bébiételekre gondolok)de próbáld neki az almát stb.kompótnak,pici cukorral,citrommal megfőzni.Úgy szeretni szokták a gyerekek.
2009. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmit nem eszik meg, amiben gyümölcs van.

Imádja a joghurtot, de ha teszek bele almát, körtét akkor kiköpi. Egyedül a banánt hajlandó megenni, de mint tudjuk, az nem a vitamin tartalmáról híres.

Főzeléket mindig én csinálom neki, nem kap üvegest, de szerintem az is kevés vitamint tartalmaz.

2009. okt. 21. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Adj neki tojást.Abban 16 féle vitamin van,csak C vitamin nincs.A legegészségesebb élelmiszer.Adhatod vacsira,vagy a főzelékbe feltétnek.
2009. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom Nutrilite gyerek rágható multivitamint kap egy 1/4-et naponta. Ezt a mostani kis orrfolyós-lázas-köhögős vírust 2 nap alatt átvészelte még a többi baba hetekig küzdött vele. Egyébként 18 hónaposan ez volt a második megfázása életében. Szóval szerintem megéri és szívesen is megeszi.
2009. okt. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!