Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti sosem szoktatok...

Anyukák ti sosem szoktatok unatkozni a babátok mellett?

Figyelt kérdés

Családi házban lakunk sajtós kivinni a kertbe nem tudom a babamat mert a kert még nincs kész ezért homokozó csuszda sincs.

Várostól messzebb lakunk és amugy sem mennék be mindennap.

9hos a babám de sokszor unatkozok.

Játszunk sokat de hamar megun egy játékot sétálni is el szoktunk menni de ebben a hősegben nehezebb.


Ti mit csináltok ha unatkoztok? Párom 10fele szokott hazaérni



2013. júl. 23. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek barátnőid akiket át hívhatsz? Én sajnállak most amúgy:(
2013. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Nekem 3 gyermekem van, most 32 hetes terhes vagyok. Párom sosincs itthon, melózik, sokszor hajnali 5-től este 11-ig. Nekem sincsenek barátnőim, meg sajnos ebben a faluban senkiben sem lehet megbízni, aki velem egyidős. ( 26 éves vagyok).

Sokszor unatkozom, mert van, hogy napközben 3-4 órát is alszanak a lányok, és mi délelőtt az összes házimunkát megcsináljuk együtt.

Ilyenkor megvarrom a ruháikat, netezek, levelet írok a barátnőmnek, sütök sütit a gyerekeknek, de igazán idegörlő ez a pár óra. Jórészt ilyenkor kilakkozom a körmöm, legalább megy vele az idő.

Szóval teljesen megértelek.

2013. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, pláne tél volt mikor a lányom ennyi idős volt borzasztóan befordultam. most viszont 15hós és meg sem áll ebbe a korszakába nem igen unatkozom. később talán könnyebb lesz, több mindent tudtok csinálni.
2013. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De szoktam, bár iszonyú eleven kiscsaj, most lesz 8 hónapos. Még csak kúszik, de azt olyan fénysebességgel, hogy csak na. Viszont kajálni olyan de olyan lassan kajcsizik, hogy még egy csiga is beleőszülne. Na ilyenkor baromira unatkozom. :) viszont, amikor a nagyszülőknél van, akkor aztán olyan szinten rámtör az unalom, hogy alíg bírom kivárni a másnapot! Most elviszik majd egy egész hétvégére, de hogy addig mi lesz velem?! Na azt nem tudom. :)
2013. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hós és nem unatkozok.Mi is kertesben lakunk, és ninc jelenleg 2 fán és gazon kívül semmi, ja 1 kutya, 1 macska, tyúkok az ólban, 2 hetes kiscsirkék a garázsban.A csirkék fölött a rúdon hinta. Amíg eszegetnek a csirkék, addig hintázunk, és nézi őket.Nagyon szereti a cicát is, alul a bejárati ajtónk üveges és ha odafekszik a cica az ajtóba kívülről, ha meglátja, már mászik is mint a gép.Nektek is tudnám ajánlani a házi állatokat.Régen a tyúkokat is elnézte az elején fél órát is a teraszról.Mikor kiengedem őket a gazba,rötyög ahogy szaladnak kifelé.Én a házimunkát is alig bírom befejezni, főleg, hogy néma(fogfájás)miatt mellé kell feküdnöm, hogy aludjon rendesen.Napi 3-4 órát alszik 2 részletben.Én nem szoktam vele sétálgatni, mert napközben 2-3szor kint ülünk a teraszon, este ott dinnyézünk, közben nézi a tyúkokat, kutyát, cicát, aztán fürdi előtt megint hintázunk.Gyorsan mennek a napok.
2013. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én nem szoktam, mert egyik gyerekem mellett sem lehetett házimunkát csinálni, főleg amikor már mászni szaladni tudtak.


Off: a 4es válaszolón viszont kicsit megdöbbentem: 8 hónapos babát elvisznek s nagyszülők, pláne egész hétvégére???:-s

2013. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek baratnoim. A fiam masfel eves, nem nagyon szoktam unatkozni mellette. Jon megy, allandoan a hulyeseget csinalja, szaladgalok egesz nap utana. Delutanonkent van h masfel orat alszik, de van h harmat is. Alvasidoben fozok, takaritok, mert tole semmit nem lehet csinalni, csak megy a hiszti. De hetente 1 alkalommal csinalok lustizos napot, olyankor nem fozok, max mosast inditok csak, es delutan alszom a fiammal, vagy csak tvzek. Szoval nem igen unatkozom mellette :)
2013. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Igen, elviszik egy egész hétvégére, ez lesz az első ilyen. Én sem értem, de ragaszkodnak hozzá. Amúgy tíz percre laknak tőlünk, úgyhogy bármi van azonnal ott termünk. :) Tudod ebben az országban, ahol élünk a nők (mert anyának nem igazán nevezhetők) a nagyszülőknek szülnek gyereket és jórészt azok is gondozzák a kicsit. Én meg ugye nem, és nagy harc volt lebeszélni az anyóst, hogy ne legyen itt minden nap, egész nap, elég ha csak délutánonként jön. Neki... Nekem jó lenne ha csak egy héten egyszer látnám. Szóval ragaszkodnak az unokához, ami nem baj, máraludt is náluk kétszer a pici, főleg mivel náluk hűvösebb is van, mint nálunk. De ez a hétvége engem is kiakaszt egy kicsit. Majd meglátjuk. Szerintem a második nap visszahozzák majd, mert hulla fáradtak lesznek tőle. :)
2013. júl. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!