Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyerek mellett iszonyú...

1 éves gyerek mellett iszonyú fáradtság. Mi lehet?

Figyelt kérdés

a kislányom átalussza az éjszakát, már régóta, egészen reggel 8ig. (este9től) és is lefekszem 10-11 körül és vele kelek azaz napi 9-10 órát alszom.

De:

Ugrálnak az izmok a kezemben, szedek magne b6-ot, meg multivitamint. Vasat is szedek

Heti 6x tornázom itthon, tehát mozgok is.

Nem eszem szemét kaját, inkább főzelék, saláta, húsok zölgséggel vagy teljeskiőrlésű pékáru tejtermékkel.


Az igazat megvallva életemben nem volt ennyire laza időszakom, a korábbi munkámhoz viszonyítva alig csinálok valamit, kis főzés, kis mosás, kéthetente takarítok, gyerek jól eszik, jól alszik, eljátszik velem is és egyedül is.


És mégis valami embertelenül el vagyok fáradva, hullik a hajam, a bőröm mint tini koromban. Bármikor képes lennék aludni 2-3 órát, akár most is.


Mi lehet? Mit csináljak?


2013. júl. 11. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Csináltass egy vérképet, bármi lehet.
2013. júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vérszegénység..


De bármi lehet, kivizsgálás kell

2013. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vashiánytól lehetsz fáradt.

Nekem is 1 éves a 3. gyerekem, én a toppon érzem magam testileg, pedig nem tornázom, hanem rengeteget sétálunk játszóterezünk stb.

A hajam még hullik, de arra most kezdtem el a kocka élesztőt enni, kis borsónyit.

Szerintem is csináltass vérképet, és használd ki, hogy ilyen szupi babával áldott meg a sors, mert nem lesz ez mindig így (dackorszak stb)

2013. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kistesó nem lehet esetleg...?
2013. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

pajzsmirigy! nekem is ez volt, szedjél szelént meg sprirulina algát, nekem 2-3 hét után segített.

de azért csináltass vérképet is

2013. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a vashiánytól volt ez. Elkezdtem multivitamint szedni, mellé vasat és C-vitamint, és egy hónap múlva minden a régi volt. Ennek ellenére azt ajánlom, kérj egy teljes vérképet és nagyrutint az orvosodtól.
2013. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

-kistesó nekem is beugrott pár nappal ezelőtt, de megjött, így azt kizárom

-vasat mondjuk csak 1-2 hete szedem, még nem hat ezek szerint, azt szedem tovább

-vérkép jó lenne, de egy vén marha háziorvosom van, aki szerint "ez minden kismamánál előfordul, szedjen vitamint"

-pajzsmirigy. Érdekes, hogy írod, mert anno kb fél évvel a szülés után egy talpreflexológus tanácsára szedtem a pajzskomplex nevű tablettát (jód, szelén, króm) és rögtön lement rólam az a pár kg, ami még fent volt a kismama súlyból. Lehet, hogy megint a pajzsmirigy vacakol?


Vérképet valahogy muszáj csináltatnom, ez már tuti.

Köszi a válaszokat.

2013. júl. 11. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:
a vasraktárakat 2-3 hónapba telik feltölteni, úgyhogy türelem
2013. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!