Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg? Ismerősöm azt állítja...

Tényleg? Ismerősöm azt állítja, hogy ő visszaemlékszik egész kiskorára,1éves koráig. én nemtudom megmondani, mikorra emlékszem vissza előszőr, de talán kisiskolás koromra.

Figyelt kérdés
emlékezhez 1éves korára?azt mondja emlékszik, ahogy anyukája altatta.
2009. okt. 22. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen emlékezhet. Bár ez nagyon ritka, de előfordul.Én hároméves koromig emlékszem vissza néhány dologra.
2009. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Két éves voltam mikor Hugom született, nem emlékszem rá picibabaként, csak már mikor együtt játszottunk, szóval olyan 3 éves koromra emlékszem vissza.
2009. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1 momentum megvan nekem is, állítólag 2 éves voltam.

emlékeim ovitól vannak.

2009. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az akkori babaolaj illatára, a fürdető ízére emlékszem, egy pici fürdőruhám anyagára, anyukám illatára,...

kb. 1,5 éves koromból.

A köv. emlékeim egy bilizés a mamánál :D , meg a bölcsiből 1-2 dolog.

Korai emlékeim nem vizuálisak, ahogy látod.

Én ezekre emlékszem.

Szerintem emlékezhet az ismerősöd is.

2009. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon furcsa emlékem van. Az van előttem, hogy anyukám ül a tv előtt, és engem szoptat a bal melléből. Ráadásul emlékeszem, hogy eközben apám az ablaknál áll, és kiabál anyuval. Magam előtt látom anyukám mellbimbóját, és érzem az illatát is. Az ezek utáni emlékeim már oviból vannak. Lehet nem hiszitek el, de nem áll érdekemben valótlan dolgot állítani.
2009. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mindössze egy emlékem van pici baba kormoból,de semmi több.Utána már csak az ovis korszakomból vannak emlékek...de egyébként onnan is meglepően kevés.
2009. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a párom emlékszik arra a lakásra, hogy belülről hogy nézett ki, ahol anyósomék albérletben laktak. Két éves volt, mikor elköltöztek onnan
2009. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát, igen, én is úgy olvastam, hogy kb.3éves kortól van hosszútávú emlékezőképesség.
2009. okt. 22. 15:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Emlékszem a babaágyam felett a plafonra, és kb 1 eves koromig laktunk ott. Emlékszem a bölcsőde kényelmetlen agyaira, a színére, az érzésre, ahogy az ablakot nézem.:)
2017. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyetlen emlékem van nagyon kicsi koromból, járni tanultam. Úgy éreztem billeg a föld. Meg akartam fogni anyukám kezét hogy belekapaszkodjak, de ő elrántotta, nem engedte hogy megfogjam- gondolom elfogyott a türelme hogy 1-24-ben rajta csüngök - én meg leültem a földre, és azt gondoltam, biztosan nem szeret. Annak a keserűség-érzésnek az emléke nagyon megmaradt a mai napig, pedig majdnem negyven éves vagyok.
2018. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!