Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatom majd a születendő...

Adhatom majd a születendő kisbabámnak a Mihrimah nevet?

Figyelt kérdés
Be jegyzik ezt hivatalosan Mo.-n?
2013. júl. 26. 10:31
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
57%
Úristen.
2013. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%
Persze, de csak ha Szulejmán az apja.
2013. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
39%
Jaj, adhatod, járj utána, még kérvényezheted is. De muszáj?
2013. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
57%
Kettes :D ne már,kérdező... Ez gáz.
2013. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
74%

Én akkor adnám, ha én vagy a gyerek apja török eredetű, mert elég török hangzása van, vagy keresnék egy török eredetű magyar nevet.

A gyerek valószínűleg elég nehezen fogja megtanulni kiejteni ezt a nevet és folyamatosan azt fogják kérdezni tőle: "te török vagy?" Nem, csak ezt kaptam.

Egyébként nem tudom, mi ez az új őrület nevek területén Magyarországon, de olyanokat kitalálnak, hogy csak nézek.

2013. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
51%
Küldhetsz kérelmet az MTA-ba, hogy engedélyezzék, de nem így fogják engedélyezni, hanem úgy, ahogy ki kell mondani. Tehát például aki a Katherine nevet akarja adni a lányának, annak megengedik Ketrin-ként. Van is egy ilyen kislány nem messze tőlünk. Nem tudom ezt a nevet hogy kell kimondani, de csak úgy fogják engedélyezni, hogy a magyar nyelvnek is megfeleljen. Nem tudom érted-e amit mondok. De remélem nem gondolod komolyan ezt a nevet, mert szörnyű akárhogy próbálom kimondani... Bocsánat, ez a véleményem.
2013. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Mihrimá a kiejtése szerintem nem nehéz, de nem vagyunk törökök, csak nekem ez a név tetszik eddig a legjobban, pl a Mirjam hasonlít hozzá, de azt nem szeretném...
2013. júl. 26. 10:47
 8/37 anonim ***** válasza:
49%

Kicsit kevesebb TV-t kéne nézni.

van az utónévkönyvben kb ezer név. Nehogymár azok közül egyet sem tudtok kiválasztani.

Nem, nem bejegyezhető, mert nem magyar név. Hacsak nem roma a gyerek családja, nekik még az Alehandró is bejegyezhető.

2013. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Hogyha a h-t és az r-t nem tudjátok kimondani egymás után, akkor menjetek el logopédushoz, ennyi....
2013. júl. 26. 10:55
 10/37 anonim ***** válasza:
54%
honnan szeditek ezeket a neveket ? ez már a sokadik kérdés, ahol török nevet akarnak adni a gyereknek. van valami új bevándorlási hullám?
2013. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!