Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek le kellene vágni...

Szerintetek le kellene vágni a fiam haját vagy sem?

Figyelt kérdés

Fele-fele arányban megoszlik a vélemény család,barátok körében.Én nem tartom még fontosnak,mert fiamat nem zavarja semmiben,meg szerintem nem is hosszú.Főleg nem elöl.Hátul,alul fürtös,elöl viszont egyenes a haja és rövid.

Sokan azt mondják igy a cuki páran meg azt,hogy fiú,vágjam le neki.

Ti mit tennétek?

[link]

[link]


2013. júl. 26. 12:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vágasd le neki olyan aranyos így,nem lóg a szemébe szóval nem zavarja őt semmiben ahogy írtad is,és ettől még nem lesz kislányos.aranyos.az én fiamnak nem fürtös hátul és elől is már megint kezd a szemébe lógni,így nekem muszáj levágatni neki,ráadásul sok a haja és melege is van tőle.. :(
2013. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell még levágatni, bőven ráért ha nagyob lesz. Az én fiamnak most volt levágatva, de neki ennél sokkal nagyobb volt, ő is szőke göndör. Sokan nézték kislánynak. Te kisfiad nagyon cuki ezzel a fizurával.
2013. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Angyali :-) :-) :-) én nem vágnám le semmiképpen.
2013. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nem értem miért mondják hogy vágaasd le aki ezt mondják, egyáltalán nem hosszú még neki. Sok babának tényleg muszáj mert bele lóg a szemébe stb de neki nincs mit levágni.
2013. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én meg nem értem, miért fontos a többiek véleménye. Leírtad, hogy nem akarod levágni, akkor ne vágd még le. Főleg ha nem zavarja.
2013. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%

én fodrász vagyok így már rég neki estem volna :)

Fiamnak sose nőhetett ekkorára mert engem zavart

2013. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én fodrász vagyok és tuti nem vágnám le neki,nagyon édes ezekkel a fürtökkel... :)
2013. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én nem vágnám le. A nagyobb fiamnak hasonló fürtjei voltak, kb fél éves korában volt ekkora, 1 éves elmúlt mikor levágtam neki, de akkor már zavarta, és tényleg hosszú is volt már. -én is fodrász-
2013. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Cuki! Ne vágasd még le, úgyis egész életében -jobb esetben- rövid lesz a haja.
2013. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kit érdekel mit mondanak mások?

Te fiad, te döntöd el...

Ha tetszik így akkor hagyd, ha nem nem.

2013. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!