Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért annyira okos egy csomó...

Miért annyira okos egy csomó anyuka? A többi lent.

Figyelt kérdés
Nagy szívesen viszem a babámat játszira, de rengetegszer szembesülök azzal, hogy versenynek élik meg a gyereknevelést, összehasonlítgatnak, olykor szúrkálódnak, fitoktatva, hogy ők jobban tudják stb...Ilyeneket szólnak be, hogy vékony a gyerek lába, mi köze van hozzá? Az enyém is az, na és?Vagy, hogy jujj, de homokos a gyerek, milyen legyen egy játszótéren? Miért kéne percenként letörölnöm? Minek nézi az én gyerekemet egyáltalán??Amin kibuktam, hogy a nyári ruha nem megfelelő viselet ide, meg a csúszdázáshoz, hát 40 fokban öltöztesse bundába a gyerekét, adjon rá sapkát is! Ez még csak pár dolog, de nagyon bosszantóak tudnak lenni...Ti ezeket hogy kezelitek?
2013. júl. 26. 23:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért mert azt hiszik sokan hogy attól hogy gyereket szültek már ők sz@rták a spanyolviaszt is.


Figyi, csak olyan stílusban válaszolj nekik vissza amilyenben ők kérdezgetnek. Aztán majd tudni fogják kivel nem érdemes kezdeni.

2013. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A 2es válaszolón én is jót nevettem :D és sajna tényleg így van...
2013. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Engem tegnap bosszantott fel a nagy okos ismerősöm... annyira buta szegény! Nemegész 6hós a picije és folyamatosan állni akar, és ő állítgatja is. MOndtam neki- tényleg nagyon finoman, nem ilyen "én mindent tudok stílusban", hogy szegénykének nagyon feszesek az izmai (hozzáteszem, hogy 3kislányom van, minddel jártam dévényezni, a legkisebbel több mint egy évig, nemrég hagytuk abba 14hós.- és már elég jól elmagyarázta a dévényes, hogy melyik korban mire kell figyelni) - így tapasztalatból mondtam neki, hogy esetleg, ha gondolja mutatnék pár tornagyakorlatot, nekünk mit kellett csinálni- mert nekem is pont ilyen feszesek voltak a gyerekeim. Erre közölte valami oltári bunkó stílusban, hogy semmilyen tornagyakorlatra nincs szüksége az ő gyerekének, mert nem mondta a gyerekorvosuk sem- és különben is, minek tornáznia, ha már állni is tud. :( Az lényegtelen, hogy se forogni, se kúszni-mászni-se semmi mást nem tud, amit még az állás előtt kellett volna.

MOndtam, hogy oké, persze hogy azt tesz a gyerekével amit akar. Szegény picit sajnálom- de végülis nem én vagyok anyukája.

Meg mondta a fiamnak az ebéd elfogyasztása után, miután megevett egy db gumicukort, hogy na ettől fognak elromlani a fogaid, és semmi édességet nem szabadna ennie egy 4évesnek. És majd az ő gyerekének aki gumicukrot mer adni..... annak vége lesz az tuti.

Utána hozzátette, hogy ő 2hós kora óta itatja hohes c üditővel a gyereket és nemegész 3hós korától már mindent ad neki. Szóval vannak ilyen nagyon okos anyukák tényleg.


Szerencsére nagyon ritkán találkozun!! :)))

2013. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!